REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix ogłosił, kiedy do serwisu dołączy 4. sezon „The Crown”. Pierwsze ujęcia Margaret Thatcher i księżnej Diany

Fani serialu „The Crown” czekają już prawie rok na premierę nowego sezonu. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie to nastąpi. Okazuje się, że widzom przyjdzie jeszcze przez jakiś czas uzbroić się w cierpliwość, ale powrót „The Crown” jest już coraz bliżej. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się z opublikowanego teasera?

20.08.2020
17:48
the crown sezon 4
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie platforma Netflix miała kilka niezwykle interesujących wieści dla wielbicieli brytyjskiego serialu „The Crown”. Najpierw dowiedzieliśmy, że produkcja zostanie przedłużona o jeden dodatkowy sezon, co ucieszyło wielu. Później media przekazały niestety też inną mniej optymistyczną informację na temat stosunkowo odległej daty premiery 5. serii.

Szefowie Netfliksa być może uznali, że w tej układance pozytywnych i negatywnych newsów przyszła znów pora na weselszą wiadomość. Dlatego serwis opublikował dzisiaj zupełnie nowy teaser wideo nadchodzącego, 4. sezonu „The Crown”. Dzięki krótkiemu nagraniu nie tylko poznaliśmy dokładną datę debiutu nowych odcinków, ale też otrzymaliśmy nowe ujęcia z Elżbietą II, księżną Dianą i Margaret Thatcher.

Kolejny sezon „The Crown” pojawi się na platformie Netflix niemal dokładnie rok po poprzednim, czyli 15 listopada.

Wbrew pozorom Netflix nie przetrzymał więc fanów brytyjskiej produkcji bardziej niż ma to w zwyczaju. Co nie zmienia faktu, że wiele osób wiąże z 4. sezonem „The Crown” olbrzymie nadzieje ze względu na pojawienie się na ekranie dwóch postaci niezwykle istotnych dla historii całego narodu. Chodzi oczywiście o premier Margaret Thatcher (w tej roli Gillian Anderson) oraz lady Dianę Spencer (Emma Corrin).

  • Czytaj także: kto zagra matkę księcia WilliamaWspominana aktorka wcieli się w młodą Dianę, ale w kolejnych dwóch sezonach zostanie zastąpiona przez inną artystkę. Wiemy już, .
REKLAMA

Teaser potwierdza, że obie kobiety będą niezwykle istotne dla fabuły nowego sezonu, ale Netflix najwyraźniej chce jeszcze przez jakiś czas przetrzymać fanów serii w niepewności. W opublikowanej właśnie zapowiedzi pokazuje je bowiem w ujęciach z tyłu i z boku, przez co nie mamy możliwości dokładnie przyjrzeć się im twarzom.

Poprzednie sezony „The Crown” znajdziecie w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA