REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Tak wyglądają Margaret Thatcher i księżna Diana w 4. sezonie „The Crown”. Netflix właśnie pokazał zdjęcia

Już 15 listopada na Netfliksie zadebiutuje 4. sezon „The Crown”. W serialu zobaczymy Gillian Anderson jako Margaret Thatcher, a w księżną Dianę wcieli się Emma Corrin. Netflix właśnie pokazał pierwsze zdjęcia z produkcji.

29.09.2020
17:00
the crown sezon 4 Margaret thatcher ksiezna Diana Spencer zdjecia
REKLAMA
REKLAMA

Choć do premiery nowego, 4. sezonu „The Crown” jeszcze ponad miesiąc (serial zadebiutuje na Netfliksie 15 listopada), już teraz możemy zobaczyć namiastkę tego, co przygotowali twórcy. Wszystko za sprawą pierwszych zdjęć z serialu, które właśnie zaprezentował Netflix.

Widzimy na nich  Gillian Anderson jako Margaret Thatcher oraz Emmę Corrin, która w 4. sezonie „The Crown” wciela się w księżną Dianę Spencer. Oprócz nich, w nowym sezonie serialu Petera Morgana występują m.in. Helena Bonham Carter (księżniczka Małgorzata), Tobias Menzies (książę Filip), Josh O'Connor (książę Karol), Erin Doherty (księżniczka Anna), Emerald Fennel (Camilla Parker Bowles), Marion Bailey (królowa matka), Georgie Glen (lady Fermoy), Tom Byrne (książę Andrzej), Angue Imrie (książę Edward) oraz Charles Dance (lord Mountbatten).

„The Crown 4” — zdjęcia

„The Crown 4“: o czym będzie opowiadać nowy sezon?

Każdy z poprzednich sezonów „The Crown” koncentrował się na kulisach walki o władzę na dworze królowej Elżbiety II. Najnowsza odsłona serialu również będzie poświęcona wpływom politycznym angielskiej monarchini (w tej roli niezawodna Olivia Colman), ale dodatkowo skupi się na dwóch innych, ważnych dla brytyjskiej historii kobietach — Margaret Thatcher oraz księżnej Dianie.

„The Crown 4” — zdjęcia

Końcówka lat 70-tych. Królowa Elżbieta (Olivia Colman) i pozostali członkowie rodziny królewskiej usiłują znaleźć odpowiednią kandydatkę na żonę dla trzydziestoletniego księcia Karola (Josh  O'Connor). W tej grze nie chodzi tylko o uczucia i samotność księcia, ale przede wszystkim o zapewnienie sukcesji tronu. Wkrótce Karol wdaje się w romans z Dianą Spencer (Emma Corrin). W tle wydarzeń na królewskim dworze, toczą się ważne dla kraju działania polityczne kierowane przez kontrowersyjną Margaret Thatcher (Gillian Anderson), pierwszą kobietę w historii Wielkiej Brytanii, która objęła fotel premiera.

„The Crown 4” — zdjęcia
REKLAMA

4. sezon „The Crown” zobaczycie 15 listopada na Netfliksie.

*Zdjęcia: Netflix/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA