REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix zdradza datę premiery The Defenders i pokazuje całą grupę superbohaterów

Bohaterowie Marvela pokazywani w kolejnych serialach Netfliksa już niedługo połączą siły. Poznaliśmy właśnie datę premiery The Defenders.

04.04.2017
19:26
Netflix ogłasza - Data premiery serialu The Defenders
REKLAMA
REKLAMA

Marvel i Netflix produkują wspólnie seriale, a partnerstwo obu firm zaplanowano na kilka lat. Niemal od samego początku wiedzieliśmy, że wszystkie cztery produkcje będą się zazębiać, a po emisji każdej z nich bohaterowie działający w Nowym Jorku połączą siły w serii The Defenders.

The Defenders zostanie udostępnione na platformie Netflix już 18 sierpnia 2017 roku.

Netflix ogłosił datę premiery w bardzo nietypowy sposób. Na kanale usługi w serwisie YouTube pojawił się film o tajemniczym tytule Midland Circle Security Elevator B. Po raz pierwszy mogliśmy na nim obejrzeć wszystkich bohaterów w jednym kadrze. Do tej pory widzieliśmy ich tylko na zdjęciach promocyjnych.

Klip trwa kilkanaście sekund i jest fake'owym nagraniem z kamery ochrony w windzie. Jadą nią bohaterowie, czyli Daredevil ze szmacianą maską na twarzy, Jessica Jones pokazująca do kamery swój charakterystyczny bitch face, Luke Cage z podziurawioną bluzą i Iron Fist w garniturze.

Najważniejsze jest nie to czarno-białe ujęcie, tylko to co dzieje się po nim.

W pewnym momencie Jessica Jones zauważa kamerę i ją niszczy. Nagranie zostaje przerwane, a licznik w prawym górnym rogu się zatrzymuje i wskazuje 8:18:20:17 co można rozszyfrować jako datę 18 sierpnia 2017 roku.

W tym roku 18 sierpnia wypada w piątek, a Netflix zawsze w piątki udostępnia pełne sezony swoich produkcji. W swoich kanałach social media takich jak Twitter serwis Netflix potwierdził zresztą tę datę.

The Defenders może być najlepszym serialem Netfliksa jaki pojawił się do tej pory, lub... prawdziwą klapą.

REKLAMA

Pierwszy sezon Daredevila zachwycił nietypowym podejściem do tematu, ale każda kolejna seria zachwyca mniej i mniej. Ostatni z seriali, czyli Iron Fist, okazał się sporym rozczarowaniem.

Mam mimo wszystko nadzieję, że mimo tego jednego potknięcia The Defenders dostarczy mi dużo rozrywki. Oby tylko wszyscy bohaterowie dostali podobną ilość czasu, a The Defenders nie skupiło się wyłącznie na jednym z nich.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA