REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Good Doctor": gdzie obejrzeć 5. i 6. sezon? Wszystkie odcinki w jednym serwisie

Bohaterowie i bohaterki z serialu "The Good Doctor" już niebawem zagoszczą na naszych ekranach, gdyż wielkimi krokami zbliża się premiera 6. sezonu. Zarówno ten, jak i poprzedni sezon, dostępne są na jednej platformie. Sprawdź, gdzie pojawią się najnowsze odcinki oraz gdzie nadrobić zaległości.

17.05.2023
14:33
The Good Doctor: gdzie obejrzeć 5. i 6. sezon? Wszystkie odcinki w jednym serwisie
REKLAMA

"The Good Doctor" to jeden z najchętniej oglądanych seriali medycznych. Główny bohater serialu, doktor Shaun Murphy, w którego wcielił się Freddie Highmore, to autystyczny mężczyzna, który marzy o tym, by zostać chirurgiem. Jego choroba, jaką jest zespół Sawanta, sprawia, że Freddie posiada ponadprzeciętne zdolności umysłowe, a te są zaletą, jeśli chodzi o jego praktykę lekarską.

REKLAMA

Sezon 5. obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji i zakończył się dramatycznie podczas przyjęcia weselnego głównego bohatera. Co rozpocznie najnowszy sezon? Walka o życie poszkodowanych uczestników wstrząsającego wydarzenia, którą prowadził będzie doktor Murphy, ignorując polecenia i przeprowadzając niezwykle ryzykowną procedurę medyczną na byłej przełożonej. Powrócą też wspomnienia związane ze śmiercią brata Shauna, a doktor Lim zmierzy się z nową rzeczywistością, w której zabraknie ryzykownych aktywności sportowych pełnych adrenaliny, które tak bardzo kochała. W szpitalu św. Bonawentury nie zabraknie także nowych pacjentów i ich historii, prowokujących medyczne zagwozdki i ryzykowne akcje na sali operacyjnej.

"The Good Doctor": gdzie obejrzeć 5. i 6. sezon?

Pierwsze 4 sezony serialu "The Good Doctor" dostępne są na platformach Disney+ oraz Netflix, natomiast sezony 1-5 dostępne są w serwisie Viaplay, gdzie 21 maja zadebiutuje także najnowszy 6. sezon serialu "The Good Doctor".

REKLAMA
Zwiastun 6. sezonu serialu "The Good Doctor"

Przed jakimi nowymi wyzwaniami stanie tytułowy ‘Good Doctor’ dowiemy się już 21 maja tylko na Viaplay. Viaplay to jedyna platforma streamingowa w Polsce, na której będzie dostępny najnowszy sezon serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA