REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Uwielbiany medyczny serial dobiegł końca. To już koniec "The Good Doctor"

"The Good Doctor" nie dostanie kontynuacji. Twórcy produkcji zadecydowali, że hitowy serial medycznym z Freddiem Highmorem zakończy się na 7. sezonie.

16.01.2024
11:00
Uwielbiany medyczny serial dobiegł końca. To już koniec "The Good Doctor"
REKLAMA

Shaun Murphy to jeden z tych lekarzy, którego widzowie pokochali całym sercem i z ciekawością śledzili jego dalsze poczynania. W autystycznego doktora chorującego na zespół Sawanta wcielił się Freddie Highmore, który w tej roli zadebiutował na ekranie w 2017 r. Fani produkcji "The Good Doctor" mogli oglądać ulubionego bohatera przez 6. sezonów, a już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera najnowszych odcinków. Stacja ABC zapowiedziała jednak, że nadchodzący sezon będzie jednocześnie zwieńczeniem całego serialu.

REKLAMA

O serialu "The Good Doctor" przeczytasz więcej na Spider's Web:

Serial "The Good Doctor" zakończy się po 7. sezonie

W czwartek stacja ABC ogłosiła, że serial "The Good Doctor", emitowany od 2017 r., zakończy się po 7. sezonie. Oprócz niego nie zostały przedłużone również takie produkcje jak "Młody Sheldon" (7 sezonów), "Zaprzysiężeni" (14 sezonów), "S.W.A.T." (7 sezonów) oraz "Seal Team" (7 sezonów). Dlaczego jednak "The Good Doctor", który przecież nie mógł narzekać na oglądalność, nie dostanie już kontynuacji?

Zwiastun 7. sezonu serialu "The Good Doctor"

Serwis Deadline podaje, że kontrakt Freddiego Highmore'a wygasł wraz z końcem 7. sezonu i pojawiła się konieczność, by zawrzeć nowe umowy z aktorem i showrunnerami serialu. Okazuje się, że nigdy do tego nie doszło - zanim ABC podjęła decyzję o zrezygnowaniu z 8. sezonu "The Good Doctor", nikt formalnie nie zwrócił się do Highmore'a w związku z zawarciem umowy na kolejne sezony, mimo że ten miał być otwarty na kontynuację serialu.

Premiera 7. sezonu serialu "The Good Doctor" już 20 lutego.

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "The Good Doctor Season 4 Trailer (HD)" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA