REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Hejter” już dziś na Netfliksie. To sequel „Sali samobójców” Jana Komasy

„Hejter” („The Hater”) właśnie debiutuje na Netfliksie. To film Jana Komasy, który w kinach debiutował pod tytułem „Sala samobójców. Hejter”.

06.03.2021
9:16
The Hater. Film Hejter już dziś na Netfliksie. To sequel Sali samobójców
REKLAMA
REKLAMA

Premiera filmu „Sala samobójców. Hejter” przypadła na początek pandemii w 2020 roku. Produkcja Jana Komasy, reżysera nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”, szybko trafiła do serwisu VOD. Na początku film mogliśmy oglądać w Playerze, teraz jest dostępny także w innych serwisach VOD, m.in. Chili czy VOD.pl.

The Hater – kiedy premiera?

Dzisiaj „Hejter”, który cieszył się świetną oglądalnością również zagranicą, trafia na Netfliksa.

„Hejter” opowiada o Tomku Giemzie (w tej roli Maciej Musiałowski), chłopaku z małej miejscowości, który przyjeżdża do Warszawy i rozpoczyna tam studia. Niestety, zostaje z nich wyrzucony z uwagi na nieodpowiednie zachowanie. W stolicy mieszkają państwo Krasuccy, bogata rodzina wychowująca piękna córkę, która do rodzinnej miejscowości Tomka przyjeżdżała na wakacje. Choć obejmują chłopaka opieką i wspierają go finansowo, nie uważają go za „jednego z nich”. Tomasz po opuszczeniu studiów znajduje prace w agencji reklamowej. Tam spotyka Beatę Santorską. Młody mężczyzna szybko przekonuje się, że jego praca to brudzenie sobie rąk polityką i niszczenie życia często niewinnym ludziom.

„Sala samobójców. Hejter” to trafny komentarz do społeczno-politycznej sytuacji Polski.

Twórcy pokazują dwa światy, ścierającą się „Polskę A” i „Polskę B” w samym środku stolicy, nie oceniając jednak niczyich motywacji i zachowań. Tu ani lewicujące elity, ani konserwatywne środowiska nie są bez skazy i nie są nieludzkie. Każdy ma swój głos i każdy ponosi odpowiedzialność za to, co dzieje się na ulicach i za zamkniętymi drzwiami.

W produkcji zobaczymy Macieja Musiałowskiego w roli Tomka Giemzy. Aktorowi partnerują m.in. Agata Kulesza, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Maciej Stuhr i Jacek Koman. Za reżyserię odpowiada Jan Komasa, a scenariusz stworzył Mateusz Pacewicz.

Film „Hejter” obejrzysz na Netfliksie. Na podstawie produkcji ma również powstać serial.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: © Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA