REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy „Ant-Mana” i „Sin City” odwiedzą odległą galaktykę. Znamy nowych reżyserów 2. sezonu „The Mandalorian”

„The Mandalorian” to obecnie bezsprzecznie najpopularniejszy serial dostępny na Disney+. Przygotowania do 2. sezonu gwiezdnej serii trwają pomimo pandemii koronawirusa, co siłą rzeczy odkrywa przed widzami kolejne ciekawe informacje na temat nowych odcinków. Właśnie poznaliśmy tożsamość dwóch nowych reżyserów „The Mandalorian”.

05.05.2020
11:52
the mandalorian 2
REKLAMA
REKLAMA

Disney+ na starcie swojej działalności doczekał się jednego absolutnego hitu. „The Mandalorian” zdobył serca nie tylko fanów „Star Wars”, ale pozytywne przyjęcie przez fandom było czymś niezwykle istotnym dla wytwórni. Zwłaszcza wobec porażki filmowej trylogii i dużym niedoborze oryginalnych nowości na należącej do niej platformie VOD.

Duża popularność serii z Pedro Pascalem w roli głównej sprawiła, że widzowie nie musieli długo czekać na potwierdzenie 2. sezonu (zresztą już trwa pre-produkcja kolejnej odsłony). A to nie był koniec dobrych wieści. Sterami „The Mandalorian” wciąż będzie kierować Jon Favreau wraz z Davem Filonim, co stanowi niemal pewną gwarancję wysokiego poziomu. Obaj twórcy wcielą się zresztą w rolę reżysera jednego lub więcej odcinków, w czym pomogą im Rick Famuyiwa, Carl Weathers oraz dwóch ogłoszonych właśnie artystów o niemałej renomie w Hollywood.

Odcinki 2. sezonu „The Mandalorian” wyreżyserują też Robert Rodriguez i Peyton Reed.

Obaj twórcy poinformowali o tym fakcie za pomocą swoich mediów społecznościowych.  Rodriguez jest znany z takich produkcji jak „Sin City”, „Alita: Battle Angel” i swojej współpracy/przyjaźni z Quentinem Tarantino. Reed z kolei ma na swoim koncie pracę dla Marvel Studios przy okazji projektów „Ant-Man” oraz „Ant-Man i Osa” . Obaj wydają się więc całkiem ciekawymi kandydatami na reżyserów, którzy zabiorą fanów „Star Wars” w podróż na Zewnętrzne Rubieże.

REKLAMA

Na temat fabuły 2. sezonu „The Mandalorian” nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. W mediach nie brakuje jednak coraz bardziej wiarygodnych spekulacji, że w nadchodzących odcinkach do tytułowego bohatera i popularnego Baby Yody dołączy kilka znanych postaci z kanonu „Gwiezdnych wojen”. Najwięcej mówi się o debiucie Ahsoki Tano w aktorskiej wersji.

The Mandalorian” ma planowo powrócić na Disney+ w październiku 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA