REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Baby Yoda wraca już w tym miesiącu. Zobaczcie nowe teaser i plakaty 2. sezonu „The Mandalorian”

Premiera nowej odsłony „The Mandalorian” coraz bliżej. 2. sezon pierwszego aktorskiego serialu Star Wars zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, a tymczasem, aby podgrzać atmosferę jeszcze bardziej, Disney udostępnił nowy teaser nadchodzącej produkcji.

13.10.2020
9:14
the mandalorian 2 sezon teaser trailer
REKLAMA
REKLAMA

„The Mandalorian” był pierwszym i jak do tej pory największym hitem platformy Disney+. Aktorski serial osadzony w uniwersum „Gwiezdnych wojen” chciał zobaczyć każdy. Wszyscy pragnęli się przekonać, czy Baby Yoda rzeczywiście jest tak słodki, jak twierdzą internauci. Ludzie oszaleli więc na punkcie produkcji. I to nawet tam, gdzie serwis Myszki Miki nie dociera. Tytuł był masowo piracony i pobierany z torrentów.

The Mandalorian” zdobył uznanie nie tylko widzów, ale również krytyków.

Serial zebrał bardzo dobre recenzje, a ostatnio zdobył kilka nagród Emmy w kategoriach technicznych. Wszystko to tylko podgrzało atmosferę przed premierą 2. sezonu produkcji. Ta zbliża się wielkimi krokami, bo pojawi się na Disney+ jeszcze w tym miesiącu.

Zaledwie kilka tygodni temu Disney udostępnił pierwszy, pełny zwiastun nadchodzącej nowej odsłony swojego hitu, skutecznie i w intrygujący sposób podnosząc już i tak całkiem spory hype. Trailer zapowiada bowiem mnóstwo widowiskowej akcji i, oczywiście, dużo Baby Yody.

Teraz w sieci pojawił się zaledwie 30-sekundowy spot reklamowy 2. sezonu „The Mandalorian”.

Jest krótko, ale bardzo treściwie.

Fani, którzy na bieżąco śledzą newsy na temat produkcji, z pewnością ucieszą się, że mogą tu zobaczyć nieco niepublikowanego dotąd materiału. Co więcej, dotychczasowe spoty promocyjne pozwalają założyć, że 2. sezon „The Mandalorian” będzie dorównywał poziomem swojemu poprzednikowi.

A jakbyście chcieli więcej swoich ulubionych bohaterów, w sieci pojawił się też szereg plakatów promujących nadchodzącą produkcję.

REKLAMA

Disney bardzo chce wycisnąć z popularności „Gwiezdnych wojen” ile tylko może. Dlatego spodziewajcie się, że niedługo czeka nas więcej aktorskich seriali osadzonych w uniwersum Star Wars. Jednym z nich będzie wyczekiwana od dłuższego czasu produkcja poświęcona Obi-Wanowi Kenobiemu.

Premiera 2. sezonu „The Mandalorian” już 30 października 2020 roku na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA