REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy zwiastun 2. sezonu „The Mandalorian”. Baby Yoda powraca

W sieci właśnie pojawił się zwiastun 2. sezonu „The Mandalorian”, który nie tylko jest wypełniony akcją, ale również urokiem Baby Yody. 

15.09.2020
17:21
The Mandalorian 2. sezon zwiastun trailer
REKLAMA
REKLAMA

„The Mandalorian” okazał się pierwszym hitem platformy Disney+. Ba, nawet tam, gdzie serwis Myszki Miki nie dociera, premierowy sezon aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum Star Wars bił rekordy popularności (bardzo szybko okazał się on najbardziej piraconym serialem). Fani „Gwiezdnych wojen” pokochali opowiadaną w nim historię, a pozostałych przed ekran z pewnością przyciągała postać Baby Yody. Nic więc dziwnego, że Disney zechciał wycisnąć z tego rozgłosu jak najwięcej i zapowiedział, że rozwinie serię korzystając z różnych mediów.

Zwiastun 2. sezonu „The Mandalorian

Dla fanów produkcji to nie książki, komiksy i albumy są najważniejsze, ale sam serial. Dlatego wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy doniesień na temat 2. sezonu. Z powodu pandemii było ich jak na lekarstwo. Ostatnio coś się zaczęło w temacie ruszać. Poznaliśmy bowiem datę jego premiery. A ta już za pasem. Pierwszy odcinek zadebiutuje na Disney+ już pod koniec października, a żeby podgrzać atmosferę jeszcze bardziej, Disney właśnie udostępnił zwiastun nadchodzącej odsłony „The Mandalorian”.

2. sezon „The Mandalorian” — czego się spodziewać?

w 2. sezonie „The Mandalorian” zobaczymy kontynuacje losów tytułowego Mandalorianina i Baby Yody, który, zgodnie z opublikowaną zapowiedzią, wszędzie za nim podróżuje. Jak wskazuje opublikowany zwiastun, czeka nas mnóstwo akcji i znanych z poprzedniej odsłony serialu „comic reliefów”. Jak już wiemy, możemy też liczyć na wiele gościnnych występów znanych i mniej lub bardziej lubianych bohaterów. Na ekranie pojawią się bowiem m.in. Boba Fett, Rex, Ahsoka i Sabine.

REKLAMA

Jak będzie to wyglądało w praktyce, przekonają się najpierw użytkownicy Disney+, który niestety w naszym kraju nie jest jeszcze dostępny. Polscy fani serialu z pewnością będą jednak szukać alternatywnych sposobów na obejrzenie 2. sezonu, bo przecież platforma ma się u nas pojawić dopiero w 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA