REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Twoje imię będzie owiane legendą” - jest już nowy spot „The Mandalorian”

Premiera pierwszego odcinka serialu Disney+The Mandalorian” zbliża się wielkimi krokami. Serial zadebiutuje na nowej platformie już 12 listopada. Z tej okazji dostaliśmy nowy materiał promujący. 

04.11.2019
21:49
The Mandalorian - Disney + - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„The Mandalorian” to obok „Wiedźmina” jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tegorocznej ramówki. Serial stworzony pod okiem Jona Favreau („Iron Man”, „Księga dżungli”, „Król Lew”) ma opowiadać historię Łowcy Nagród w charakterystycznym stroju i rozgrywać się w świecie „Gwiezdnych wojen”, między Epizodem VI „Powrót Jedi”, a Epizodem VII „Przebudzenie Mocy”.

Produkcja ma więc opowiedzieć nam, co wydarzyło się po upadku Imperium, a przed narodzinami Nowego Porządku. Fakt osadzenia serialu na rubieżach Galaktyki sprawi dodatkowo, że zobaczymy, jak działania niecnych sił wpływają na zwykłych śmiertelników.

W nowym klipie usłyszymy dwa ważne zdania, które pobudzają zainteresowanie widzów po oficjalnych materiałach prezentowanych w dwóch pierwszych pełnometrażowych zwiastunach.

Nigdy nie spotkałem Mandaloriana. Czytałem tylko historie - wypowiedziane przez bohatera Nicka Nolte.

Uwagę zwraca w sz`czególności drugie zdanie, wypowiedziane przez bohaterkę aktorki Ming-Na Wen, znanej z serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y”:

Twoje imię będzie owiane legendą.

Biorąc pod uwagę, że wciąż nie znamy imienia głównego bohatera serialu, w którego wciela się znany z „Gry o tron” i „Narcos” Pedro Pascal, deklaracja ta wydaje się interesującą zapowiedzią produkcji. Snuto już teorie na temat tego, że Mandalorian w „The Mandalorian” to Bobba bądź Jango Fett, ale wydaje się, że dotychczas dość mocno negowano te doniesienia.

REKLAMA

Warto też przypomnieć, że Favreau w wywiadach zdradził, że serial aktorski w świecie „Gwiezdnych wojenmoże połączyć nowy kanon Uniwersum ze starym, działającym obecnie pod banderą „Legends”. W tym kontekście zdanie bohatera Nolte wypada wyjątkowo ciekawie. Obie informacje oznaczają też, że produkcja może zaserwować nam naprawdę wiele niespodzianek. Zwłaszcza że niektórzy już mówili o tym, że „wydarzenia 1. odcinka to jeden wielki spoiler do świata „Gwiezdnych wojen”.

„The Mandalorian” zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już 12 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA