REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Łowca nagród wyrusza na polowanie. „The Mandalorian” od Disney+ z nowym zwiastunem

Platforma Disney Plus zadebiutuje oficjalnie w połowie listopada. Na początek dostarczy użytkownikom kilka interesujących, oryginalnych produkcji, z których najbardziej wyróżnia się „The Mandalorian”. Serial Jona Favreau właśnie doczekał się nowego zwiastuna. Co na nim widzimy?

29.10.2019
9:13
the mandalorian zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Fani „Star Wars” uwielbiają Jedi i Sithów, awanturniczych przemytników, szturmowców czy klony. Jest jednak jeden zawód wykonywany w odległej galaktyce, który pociąga ich w szczególny sposób. Chodzi oczywiście o łowców nagród. Odkąd w „Imperium kontratakuje” pojawiła się grupa wynajętych przez Vadera osobników, łowcy głów pojawiali się we wszelkich możliwych produkcjach spod znaku „Gwiezdnych wojen”. Sporo przyczyniła się do tego popularność Boby Fetta w jego ikonicznej zbroi, która dzięki Expanded Universe okazała się mandaloriańska.

Dlatego nikogo nie zdziwiła decyzja Disneya, żeby pierwszy aktorski serial „Star Wars” na swojej platformie VOD poświęcić właśnie ubranemu w taki strój łowcy nagród. Bezimienny Mandalorianin (tego, kim są ci wojownicy dowiecie się z artykułu na Rozrywka.Blog) grany przez Pedro Pascala pokazał się właśnie w akcji na nowym zwiastunie produkcji. Co nowego możemy powiedzieć na podstawie pokazanego wideo?

The Mandalorian zwiastun - kiedy premiera serialu?

Trailer zaczyna się od kilku znajomych kadrów prezentujących zniszczone hełmy szturmowców na niebezpiecznej planecie gdzieś w Odległych Rubieżach. Po chwili dostajemy jednak kilka zupełnie nowych scen prezentujących bardzo wysoką jakość produkcji, więcej akcji i nowe sceny z Mandalorianinem. Wygląda na to, że łowca nagród nie będzie do końca takim samotnikiem, na jakiego był kreowany i w więcej niż jednej misji sięgnie po wsparcie. Swoistym narratorem zwiastuna jest z kolei Greef Marda - grany przez Wernera Herzoga członek Imperium, który zatrudnia głównego bohatera serii w jednym z odcinków.

  • Czytaj także: Disney jest w trakcie prac nad więcej niż jednym serialem. Na Disney+ pojawią się także seria o bohaterze „Łotra 1” Cassianie Andorze, a druga wróci do postaci Obi-Wana Kenobiego. Kiedy będzie się rozgrywać serial z Ewanem McGregorem?
REKLAMA

„The Mandalorian” może pochwalić się pokaźnym budżetem (to jedna z najdroższych produkcji debiutujących w tym roku) i zdecydowanie widać to na zwiastunie. Efekty specjalne są wiarygodne, realistyczne i robią spore wrażenie. A świat odległej galaktyki pokazany w dziele Jona Favreau zdaje się niczym nie odstawać od tego, co widzimy w filmach. Trudno się jednak dziwić wytwórni, że pragnie rozpocząć działanie swojego serwisu od mocnego uderzenie i promuje serial na wiele różnych sposób (ostatnio serią plakatów z bohaterami).

„The Mandalorian” zadebiutuje 12 listopada wraz ze startem Disney Plus.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA