REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Robią serial o tym, jak powstał "Ojciec chrzestny". Jest zwiastun "The Offer"

"The Offer" opowie o kulisach powstania "Ojca chrzestnego". A jest to historia równie interesująca, co gangsterska saga przedstawiona w filmie. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale niewiele brakowało, a nigdy nie zobaczylibyśmy arcydzieła Francisa Forda Coppoli. W nadchodzącym serialu dowiecie się dlaczego. A żeby zaostrzyć wasz apetyt, Paramount pokazał zwiastun produkcji.

24.03.2022
8:46
the offer ojciec chrzestny zwiastun serial
REKLAMA

Już niedługo pojawi się serial, którego oglądania żaden kinoman nie będzie mógł sobie odmówić. "The Offer" opowie o kulisach powstania "Ojca chrzestnego". W produkcji zobaczymy chaos, jaki towarzyszył realizacji jednego z największych arcydzieł kinematografii i czemu niewiele brakowało, a ten kultowy film nigdy nie trafiłby na ekrany.

W związku ze zbliżającą się premierą "The Offer" Paramount postanowił podgrzać nieco atmosferę. Serial zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a tymczasem kinomani dostali coś na zaostrzenie apetytu. W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji.

REKLAMA

The Offer - trailer serialu o kulisach powstania "Ojca chrzestnego"

W tyle co opublikowanym zwiastunie "The Offer" poznajemy Alberta S. Ruddy'ego, któremu Paramount powierza zadanie przygotowania adaptacji książki Mario Puzo. Trailer pokazuje, jak wielka odpowiedzialność na nim spoczęła i ile problemów czekało go po drodze.

Paramount podupada i potrzebuje jakiegoś hitu. Ruddy ma im go zrobić z bestsellerowej książki. Niby nic trudnego, ale kino gangsterskie najlepsze lata ma już dawno za sobą. Co więcej produkcją zaczyna interesować się mafia. Główny bohater się jednak nie poddaje.

The Offer - Ojciec chrzestny - serial
REKLAMA

The Offer - kiedy premiera serialu o "Ojcu chrzestnym"?

Opowieści zza kulis "Ojca chrzestnego" można mnożyć bez końca. Czy "The Offer" uda się odpowiednio przedstawić problemy, z którymi mierzyli się twórcy kultowego filmu? O tym Amerykanie będą mogli przekonać się w przyszłym miesiącu. Premiera serialu już 28 kwietnia na Paramount+. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle produkcja będzie dostępna w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA