REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Otchłańcy zaatakują kina przed drugim „Aquamanem”. Znamy nowe szczegóły o „The Trench”

Wprawdzie „Aquaman” powróci ze swoją drugą częścią dopiero za ponad trzy lata, ale wygląda na to, że do samego podwodnego świata zajrzymy dużo wcześniej. Producent pierwszej części przygód Arthura Curry’ego ujawnił więcej szczegółów dotyczących „The Trench”.

06.03.2019
12:24
the trench
REKLAMA
REKLAMA

Niedawno wytwórnia Warner Bros. wyznaczyła datę premiery drugiej części „Aquamana”. Zapewne ku niemałemu zawodowi fanów, do przygód Arthura Curry’ego będzie nam dane powrócić dopiero 16 grudnia 2022 roku. Jednak producent obrazu, Peter Safran, ma dla wielbicieli najlepiej zarabiającego filmu DC swego rodzaju nagrodę pocieszenia. Przed drugą częścią opowieści o podwodnym królu, będziemy mogli oglądać w kinach film „The Trench”. Produkcja ma być spin-offem do przedstawionego w ubiegłym roku świata podwodnych królestw i skupi się na Otchłańcach.

Akcja „The Trench” będzie się toczyć po wydarzeniach znanych z „Aquamana”.

Jednak jeśli liczycie na powrót Arthura i Mery, to niestety się przeliczycie. Produkcja ma się skupiać wokół postaci wspomnianych Otchłańców, czyli zdeformowanej, podwodnej rasy, która w „Aquamanie” stanowiła poważne zagrożenie dla powodzenia misji głównych bohaterów. W dodatku zbliżająca się produkcja ma przyjąć nietypowy dla filmów osadzonych w superbohaterskich uniwersach kształt. Twórcy zapewniają bowiem, że opowieść o Otchłańcach będzie horrorem.

W najnowszym wywiadzie z The Hollywood Reporter, Peter Safran ujawnił powód, dla którego zdecydował się podjąć temat upiornej rasy:

Od zawsze podobał nam się pomysł filmu ‘The Trench”. Jednak decydującym czynnikiem była reakcja widzów na [„Aquamana”] samego w sobie oraz to, w jaki sposób reagowali na scenę z udziałem Arthura i Mery ściganych przez Otchłańców w głąb oceanu. Wiedzieliśmy wtedy, że mamy w zanadrzu coś zupełnie wyjątkowego i zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy zrobić o tym film.

REKLAMA

Producent nie ukrywał też faktu, że w jego myślach pozostają także inne możliwe rozszerzenia podwodnego świata przedstawionego w „Aquamanie”.

Na tę chwilę „The Trench” nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Jednak według słów Safrana, możemy się spodziewać tej produkcji przed grudniem 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA