REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wraca ukochany superbohaterski serial Netfliksa. "The Umbrella Academy 3" to jazda bez trzymanki

Był taki moment, gdy Netflix słynął ze swoich seriali superbohaterskich. Po zerwaniu współpracy z Marvelem firma postawiła jednak na bardziej niszowe komiksowe tytuły, mówiąc wprost z bardzo różnym skutkiem. Na plus zdecydowanie wyróżniła się przede wszystkim seria "The Umbrella Academy", która w czerwcu doczeka się kolejnego sezonu. Co zdradza nam zwiastun "The Umbrella Academy 3"?

19.05.2022
16:41
the umbrella academy 3 netflix serial zwiastun
REKLAMA

Nie tak dawno pisałem na naszych łamach, że rolę najlepszego VOD dla produkcji superbohaterskich przejął Amazon Prime Video. Już w czerwcu będziemy mieli okazję zweryfikować, czy nic się w tym temacie nie zmieniło. Nowych sezonów doczekają się bowiem dwa niezwykle popularne seriale - "The Boys" od Prime Video oraz produkowana przez Netfliksa "The Umbrella Academy". Adaptacja hitowej powieści graficznej Gerarda Waya i Gabriela Ba'ego otrzyma nowe odcinki po niemal dwuletniej przerwie.

Druga część "The Umbrella Academy" trafiła na platformę Netflix w lipcu 2020 roku i zgarnęła w większości niezwykle entuzjastyczne reakcje. Problemy związane z pandemią koronawirusa oraz coming out Elliota Page'a sprawiły jednak, że fani długo musieli wykazać się cierpliwością. Było to tym trudniejsze, gdyż kontynuacja "The Umbrella Academy" zakończyła się sporych rozmiarów twistem. Na horyzoncie pojawili się powiem członkowie tajemniczej Akademii Sparrow. Opublikowany właśnie trailer potwierdza, że to wokół konfliktu z tą grupą kręcić się będzie akcja 3. sezonu.

REKLAMA

The Umbrella Academy 3 - zwiastun i data premiery:

Okazuje się, że podróże w czasie członków Akademii Umbrella doprowadziły do wystąpienia paradoksu czasowego i narodzin alternatywnych wersji znanych nam doskonale bohaterów. Co więcej, wywołało to tzw. Kugelblitz, czyli olbrzymią koncentrację światła, radiacji i ciepła. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób takie zjawisko zagrozi Akademii Umbrella, ale niektóre rzeczy dosyć jasno wynikają ze zwiastuna. Netflix wyraźnie sugeruje, że pojedynek między obiema Akademiami jest do pewnego stopnia nieunikniony. Zapowiada się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

REKLAMA

"The Umbrella Academy 3" dosyć wyraźnie wpasowuje się w niezwykle popularny za sprawą filmów "Wszystko wszędzie naraz" oraz "Doktor Strange w multwiersum obłędu" trend alternatywnych rzeczywistości i wieloświatu. Wkrótce przekonamy się, czy Netflix ma ciekawszy pomysł na tę koncepcję niż Marvel Studios.

Premiera "The Umbrella Academy 3" nastąpi już 22 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA