REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Który mamy rok? W „The Voice of Poland” Szpaka i Górniak zastąpią muzyczne dinozaury

W trakcie piątkowego wydania „Pytanie na śniadanie” TVP nareszcie ogłosiła skład jury nowej edycji swojego talent show. W „The Voice of Poland” nie pokażą się więcej Michał Szpak i Edyta Górniak.

06.08.2021
18:15
the voice of poland justyna steczkowska jury
REKLAMA

The Voice of Poland” to jeden z najpopularniejszych polskich programów muzycznych. Brały w nim udział takie gwiazdy jak Nergal, Natalia Kukulska czy Andrzej Piaseczny. Tym razem szefowie publicznego nadawcy postanowili przed premierą dokonać przetasowania składu jury, którego głosy mogą zaważyć o czyimś zwycięstwie lub porażce (czyli po części dalszej karierze kogoś w show-biznesie). Jeszcze w zeszłym roku do tego ciała należeli Michał Szpak, Urszula Dudziak, Edyta Górniak oraz duet Tomson i Baron.

Tylko ta ostatnia para przetrwała czystkę przeprowadzoną przed producentów „The Voice of Poland”. Jako pierwszy do usunięcia został wytypowany Michał Szpak, być może ze względu na jego wsparcie wobec Strajku Kobiet i krytykę rządu Prawa i Sprawiedliwości, a pod koniec czerwca swoją decyzję o rezygnacji z programu w mediach społecznościowych podała Edyta Górniak. Podobno zdecydowała się na to z z uwagi na nadmiar innych projektów, w które zaangażowała się nowa idolka antyszczepionkowców

REKLAMA

Zastępstwem dla tej dwójki będą Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.

W 12. edycji „The Voice of Poland” nie pojawi się też Urszula Dudziak. W jej miejsce wejdzie Sylwia Grzeszczak. Co ciekawe, tylko ona jedna nie brała wcześniej udziału w popularnym programie TVP. Justyna Steczkowska stanowiła część jury w 2., 4. i 5. edycji, zaś Marek Piekarczyk pełnił rolę trenera w latach 2013-14 (przez cztery kolejne sezony). Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental byli w stanie przetrwać właściwie wszystkie dotychczasowe przetasowania w składzie jurorskim. Odkąd zaczęli współpracę z TVP zabrakło ich tylko w 9. edycji „The Voice of Poland”.

Można więc mówić o prawdziwym powrocie do przeszłości. Widząc w programie Justynę Steczkowską obok Marka Piekarczyka, naprawdę trudno będzie nie zapytać „Który właściwie mamy rok?”. Najwyraźniej tego właśnie pragnęli jednak widzowie show, bo pod postami przedstawiającymi nowy skład jury znajdziemy właściwie same pozytywne komentarze. Wielki entuzjazm zapanował zwłaszcza wobec osoby byłego lidera TSA. Co najlepiej udowadnia, że dinozaury rocka trzymają się znacznie lepiej niż ich prehistoryczni koledzy.

REKLAMA

The Voice of Poland” powróci 11 września na TVP2.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA