REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The Weeknd wystąpi w Polsce. Kiedy i gdzie rusza sprzedaż biletów?

Kanadyjski wokalista The Weeknd szykuje na 2022 rok wielką międzynarodową trasę koncertową. Jedna z dat The After Hours Tour została przeznaczona dla polskich widzów, którzy będą mogli posłuchać wokalisty na żywo w krakowskiej Tauron Arenie. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

03.02.2021
16:47
the weeknd koncert
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

The Weeknd to najpopularniejszy obecnie wokalista tworzący muzykę z pogranicza R&B i popu. Amerykańska branża muzyczna co prawda całkowicie zignorowała jego ostatni album podczas wyboru osób nominowanych do tegorocznych Nagród Grammy (wywołując przy tym gniew muzyka), ale nie ma to większego wpływu na jego powodzenie wśród fanów wspomnianych gatunków. A jest ono naprawdę olbrzymie.

Kanadyjczyk może się też pochwalić dużą grupą fanów w naszym kraju, o czym świadczą m.in. wyniki rankingu najpopularniejszych zeszłorocznych utworów na polskim Spotify. To właśnie jego utwór Blinding Lights z płyty „After Hours” okazał się ostatecznie najczęściej odtwarzaną zagraniczną piosenką na tej platformie. Wszyscy rodzimi fani nowego materiału od The Weeknd dostali właśnie wyjątkowy powód do świętowania. Nie dość, że artysta ogłosił międzynarodową trasę koncertową, to jeszcze znalazł się tam jeden występ w Polsce.

The Weeknd zagra w Krakowie 7 listopada 2022 roku. Gościć Kanadyjczyka i jego fanów będzie tamtejsza Tauron Arena.

Wizyta w Polsce odbędzie się pod koniec trwającej niemal rok trasy koncertowej. Początek „The After Hours Tour” przypada bowiem na 3 lutego przyszłego roku. The Weekend w pierwszych miesiącach będzie podróżował głównie między USA i Kanadą (nie licząc krótkiego przystanku na Szwajcarię), a później zagra również m.in. w Dani, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Czechach, Belgii, Austrii i właśnie w Polsce. Listę wszystkich lokalizacji znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej.

Warto przy tym zaznaczyć, że osoby obawiające się odwołania koncertu z powodu pandemii koronawirusa nie mają zbyt wiele czasu na zastanawianie się. A to dlatego, że sprzedaż biletów na występ The Weeknd za sprawą Live Nation ruszy już za kilka dni. Jako pierwsi z przedsprzedaży będą mogli skorzystać klienci banku Citi Handlowy, dla których proces wystartuje 5 lutego o 10:00. Dokładnie 24 godziny później rozpocznie się przedsprzedaż Ticketmaster, a pozostali klienci otrzymają możliwość nabycia biletu na krakowski koncert 8 lutego o godzinie 10:00, czyli po historycznym występie kanadyjskiego gwiazdora w trakcie Super Bowl.

Bilety na koncert The Weeknd znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

*Zdjęcie wyróżniające pochodzi z serwisu YouTube.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA