REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Thor: miłość i grom" obejrzysz w domu. Sprawdź wszystkie nowości z okazji Disney+ Day

Disney+ jest już z nami od kilku miesięcy i można powiedzieć, że nieźle zadomowił się w Polsce. Myszka Miki nie zasypuje jednak gruszek w popiele i ustanawia swoje święto, czyli Disney+ Day. Co to dla nas oznacza? Zniżki promocje i przede wszystkim – spory rzut nowości, w tym między innymi „Thor: miłość i grom”.

08.09.2022
11:54
disney plus day lista premier
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

Disney+ Day choć od jakiegoś czasu był już zapowiadany, dopiero od niedawna wiemy, o co z nim tak naprawdę chodzi. No właśnie – o co? Ano to naprawdę niezła okazja dla platformy, żeby przyciągnąć nowych klientów i docenić tych, którzy mają już wykupioną subskrypcję. Dla dopiero zaczynających jest całkiem niezła oferta promocyjna, a obok tego do serwisu trafia dzisiaj całkiem niezła lista nowości. Oto one:

REKLAMA

Nowości z okazji Disney+ Day: „Thor: miłość i grom”

Disney+ Day - lista premier

Najnowsza produkcja z kinowego świata Marvela zaledwie chwilę temu emitowana była w kinach. Dzisiaj już trafia na Disney+. Najnowsza produkcja opowiada od Thorze, bogu piorunów, który będzie musiał stawić czoło niebezpiecznemu przeciwnikowi – wciela się w niego fenomenalnie Christian Bale. Znacznie poważniejszym wyzwaniem jest jednak fakt, że bóg piorunów zmierzy się z własnym, urażonym ego, bowiem na horyzoncie pojawia się dawna miłość i… konkurencja. Film warto obejrzeć nawet ze względu na naprawdę brawurowe rozwiązania wizualne.

Pinokio

Pinokio to jedna z tych postaci, która na stałe już zrosła się z naszą kulturą. Choć oryginalnie opowieść Carla Collodiego ukazała się pod koniec XIX wieku, cały czas ekscytuje i inspiruje filmowców. Pierwsza wersja kultowej już animacji Disneya ukazała się 80 lat temu, a teraz nadszedł czas, aby ją mocno odświeżyć. Za nową odsłonę odpowiada Robert Zemeckis, a na ekranie zobaczymy między innymi Toma Hanksa i Luke’a Evansa. No i nie zapomnijmy, że muzykę robi Alan Silvestri.

Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi

Serial o Obi-Wanie Kenobim zbierał co prawda dość mieszane recenzje, ale nie da się ukryć, że zobaczenie Ewana McGregora w roli rycerza Jedi było naprawdę kapitalnym doświadczeniem. Zwłaszcza jeśli pamięta się go w tej roli jeszcze z dzieciństwa. Najnowsza produkcja Disney+ pozwoli nam zajrzeć za kulisy produkcji. Będziemy mogli wysłuchać nie tylko mistrza, ale również i ucznia, bo o swoich doświadczeniach  powrotu do roli opowie nam również Hayden Christensen.

Tierra Incógnita

Nowy serial młodzieżowy od Disney+ to produkcja oryginalna z Ameryki Południowej. Główny bohater będzie chciał wyjaśnić tajemnicę, która związana jest ze zniknięciem jego rodziców. On i jego siostra udają się więc do miejsca o nazwie Tierra Incógnita. Produkcja utrzymana będzie w klimacie horroru.

Disney+ Day - co jeszcze pojawi się dzisiaj w serwisie:

REKLAMA
  • Mike- Sezon ślubny”
  • Auta w trasie”
  • Tierra Incógnita”
  • Welcome to the Club
  • Bertie Gregory odkrywa świat

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA