REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Disney+ za 7 złotych. Uwaga, zostały ostatnie godziny promocji

Disney+ Day już za nami. Jeszcze przez kilkanaście godzin możecie wykupić dostęp do usługi za jedyne kilka złotych. Przy okazji warto sprawdzić, jakie nowości platforma Myszki Miki przygotowała z okazji swojego święta.

19.09.2022
9:34
disney plus day promocja
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

Disney+ Day już za nami. Od 8 września cały świat celebruje istnienie platformy Myszki Miki. W tym roku jest to święto również dla Polaków, bo podczas pierwszej edycji wirtualnego wydarzenia serwis nie był jeszcze u nas dostępny. To zmieniło się minionego czerwca i usługa z miejsca przypadła rodzimym użytkownikom do gustu. Jeśli ktoś jeszcze nie sprawdził dlaczego, teraz będzie miał ku temu znakomitą okazję.

Obchody Disney+ Day w Polsce odbywają się na bogato, gdyż z okazji swojego święta platforma przygotowała dla nowych użytkowników znakomitą promocję. Każdy, kto do tej pory wahał się, czy założyć w serwisie konto, bo "drogo", będzie mógł wykupić do niej dostęp za jedyne 6,99 zł. Kuszące prawda?

REKLAMA

Disney+ Day - nie tylko promocja, ale też głośne premiery

Promocyjna oferta, to nie jedyne co Disney+ przygotował z okazji swojego święta. 8 września zadebiutowało wiele premier na platformie. Ząbki na nie ostrzyli sobie fani Marvela, bo do serwisu prosto z kin trafiła najnowsza odsłona przygód Thora. Za kamerą "Miłości i gromu" stanął sam Taika Waititi.

Thor: Miłość i grom - Disney+ Day - promocja

Prócz "Thora" na Disney+ pojawił się też dokument o serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen", dokument o Mike'u Tysonie, czy produkcja, która powstała w oparciu o pixarowe "Auta". A jeśli ktoś stęsknił się nieco za dawną magią Disneya, odnajdzie ją w reimaginacji klasycznej przecież animacji "Pinokio". Odpowiada za nią sam Robert Zemeckis, a na ekranie zobaczycie m.in. Toma Hanksa. Nazwiska te gwarantują, że podczas seansu i łezka wam się w oku zakręci i powodów do śmiechu nie zabraknie.

Pełna lista premier Disney+ z okazji Disney+ Day:

 • Auta w trasie: sezon 1
 • Bertie Gregory odkrywa świat
 • Tierra Incógnita: sezon 1
 • Mike: sezon 1 - odcinki 1-4
 • Misja: Przetrwanie: sezon 1 - odcinki 1-3
 • Sezon ślubny: sezon 1
 • Obi-Wan Kenobi: Powrót rycerza Jedi
 • Thor: Miłość i grom
 • Za kulisami filmu Thor: Miłość i grom
 • Pinokio
 • Witajcie w klubie
REKLAMA

Disney+ Day - jak skorzystać z promocji?

Dostęp do Disney+ w promocyjnej ofercie nowi i powracający klienci mogą wykupić między godziną 8:00 8 września, a 8:59 20 września - wystarczy kliknąć tu. Cena będzie jednak obowiązywać tylko przez miesiąc. Po upływie tego czasu użytkowanie serwisu (o ile nie zdecydujecie się anulować subskrypcji) będzie was kosztować 28,99 zł/msc.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA