REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chalamet robi magiczną czekoladę w zwiastunie nadchodzącego filmu. Ależ to smacznie wygląda!

Willy Wonka to kultowy bohater ze słynnej książki dla dzieci Roalda Dahla. Na ekranie wcielał się już w niego Gene Wilder i Johnny Depp. Teraz dołącza do nich jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia - Timothee Chalamet. W sieci właśnie pojawił się zwiastun filmu "Wonka", który jeszcze w tym roku zadebiutuje w kinach.

11.07.2023
19:04
wonka zwiastun timothee chalamet
REKLAMA

Willy'ego Wonkę znamy z książki "Charlie i fabryka czekolady" oraz jej adaptacji. Po raz pierwszy jednak przyjdzie nam zobaczyć jego origin story, z którego dowiemy się, w jaki sposób stał się genialnym wynalazcą, magikiem i producentem najsmaczniejszej czekolady na świecie. Szykujcie się na sporo filmowej magii, bo przecież za kamerą stanął reżyser "Paddingtona".

Udostępniony zwiastun zapowiada - jak możemy przeczytać w opisie wideo - "niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko". Fabuła skupia się na młodym Willym Wonce, który jest zdeterminowany, aby zmienić świat za pomocą swoich smakowitych wynalazków. W trailerze możecie zobaczyć, jak obsadzony w tytułowej roli Timothee Chalamet z właściwym sobie wdziękiem tworzy w magiczną czekoladę. Oczywiście, nie wszystkim jest to w smak.

Czytaj także:

REKLAMA

Wonka - zwiastun nowego filmu

Chociaż w samym trailerze tego nie widać, reżyser zapewnia, że w filmie nie zabraknie wpadających w ucho piosenek. Jednakże nawet bez nich udostępniony zwiastun wręcz bucha kinową magią, atakuje nas całą feerią barw i bawi pomysłowym humorem. No i nie brakuje w nim Umpa-Lumpy.

REKLAMA

Prócz Timothee Chalameta w filmie "Wonka" zobaczymy też Hugh Granta, Rowana Atkinsona, Olivię Colman, czy Sally Hawkins. Tak gwiazdorska obsada zapowiada rozrywkę na najwyższym poziomie. Produkcję zobaczymy jeszcze w tym roku, bo do polskich kin trafi już 14 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA