REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

To wcześniejsza Gwiazdka? Kolejna promocja na Woblinku

Woblink nas rozpieszcza. Niedawno informowaliśmy o nawet 40% procentowej promocji na wybrane pozycje, dziś w prezencie otrzymaliśmy kolejną. Ceny wszystkich dostępnych w tej internetowej księgarni książek wydawnictwa Prószyński i S-ka zostały obniżone o 45%. Ale uwaga – akcja trwa tylko 24 godziny. 

30.07.2013
17:47
To wcześniejsza Gwiazdka? Kolejna promocja na Woblinku
REKLAMA

Brzmi nieźle, co? Cała oferta Prószyńskiego to ponad 300 e-booków, do nabycia w bardzo atrakcyjnej cenie. Idealna okazja, żeby poznać lub odświeżyć sobie klasykę oraz zaopatrzyć się w nowości, o których za chwilę wszyscy będą mówić. Jako że czasu jest niewiele, a tytułów bardzo dużo, mam dla was kilka fajnych propozycji.

REKLAMA
top_promo

Czarnoksiężnik z Archipelagu – Ursula K. Le Guin 
Królowa fantastyki i pierwszy tom jej najbardziej znanego, czterotomowego cyklu „Ziemiomorze”. Powieść przedstawia historię młodego chłopaka, który pobiera naukę o mędrców władających magią. Fascynująca opowieść o dorastaniu w wewnętrznej harmonii, kształtowaniu się osobowości, zrozumieniu samego siebie. W 1979 roku „Czarnoksiężnik z Archipelagu” otrzymał nagrodę imienia Lewisa Carrolla.

Gra Endera – Orson Scott Card 
Nad „Grą Endera” wielokrotnie się już rozpływano, na łamach sPlay robił to na przykład Czarny Iwan, który pisał, że „Saga Endera jest zaskakująca i po prostu warta przeczytania" i wskazał ją jako jedną z książek, które „ wzbogacają, uczą i dotykają naszych prawdziwych myśli i uczuć, niezafałszowanych codziennymi okolicznościami życia”. Nie będę więc po nim powtarzał, powiem tylko, że teraz można „Grę Endera” zakupić w rewelacyjnej cenie.

Mgnienie ekranu. Zbiór opowiadań – Terry Pratchett 
Obdarzony fenomenalnym poczuciem humoru Pratchett znany jest chyba wszystkim miłośnikom literatury za sprawą cyklu „Świat Dysku”. W „Mgnieniu Ekranu” mamy możliwość prześledzić napisane przez niego w różnym okresie swojej kariery krótkie formy literackie. Jest ich ponad 30, dla wszystkich miłośników angielskiego pisarza jest to więc nie lada gratka. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że pozostałe jego książki również zostały objęte promocją.

REKLAMA

Na wschód od Edenu – John Steinbeck
„Na wschód od Edenu” jest uznawane za najważniejszą książkę w karierze Steinbecka, amerykańskiego noblisty. Przedstawia szeroką panoramę Kalifornii i życia jej mieszkańców, przede wszystkim rodziny Trasków – ranczerów, którzy osiedlili się w dolinie Salinas. Niezwykle głęboka, pełna symboli, a przy tym świetnie napisana, wzruszająca i smutna powieść doczekała się już dwóch ekranizacji. Wielce prawdopodobne, że ta z 1955 roku, z Jamesem Deanem w roli Cala Traska nie będzie ostatnią.

Joyland – Stephen King
Nie jestem wielkim fanem talentu Kinga, choć niektóre z jego książek czytałem z przyjemnością. Choć jego najnowszego dzieła, „Joylandu”, nie udało mi się jeszcze skończyć (jestem w trakcie lektury), wiele wskazuje na to, że dołączy ona do grona tych udanych pozycji „Mistrza Grozy”. „Joyland” to ciekawa mieszanka powieści obyczajowej z elementami kryminału i horroru. Opowiada historię młodego chłopaka, Devina Jonesa, który zatrudnia się w lunaparku żeby zarobić na studia. Szybko odkrywa, że nie jest to typowe wesołe miasteczko, a i nazwa „Kraina Radości” jest nieco na wyrost. Popełnione w nim brutalne morderstwo sprzed lat rzuca długi cień.
Jeżeli lubicie Stephena Kinga, pewnie ucieszy was fakt, że w promocyjnej cenie na Woblinku są dostępne także inne jego książki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA