REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Holland zdradził prawdopodobny tytuł nowego filmu o Spider-Manie. Potwierdził dotychczasowe plotki

Spider-Man: Homecoming okazał się jednym z większych sukcesów III fazy MCU. Przejęcie części praw do pokazywania Człowieka-Pająka na dużym ekranie od Sony bardzo opłaciło się Disneyowi, dlatego szybko ogłoszono sequel produkcji. Pierwsze plotki mówiły, że w drugiej części Peter Parker wybierze się w podróż po całym świecie. Wygląda na to, że plotki mimochodem potwierdził Tom Holland, który zdradził tytuł filmu.

25.06.2018
14:32
spider-man: far from home
REKLAMA
REKLAMA

Nadchodzące filmy Marvela otacza nieprzenikniona aura tajemnicy. Wszystko dlatego, że twórcy czwartej części Avengers nie chcą zdradzić choćby cienia szczegółów na temat filmu zamykającego III fazę Marvel Cinematic Universe. Nie przed premierą wyznaczoną na maj 2019 roku.

Jedyne dwa filmy oficjalnie zapowiedziane jako początek nowego otwarcia w Marvelu to trzecia część Strażników Galaktyki oraz sequel Spider-Man: Homecoming.

 class="wp-image-175624"

Na temat obu produkcji wiadomo niewiele, choć co rusz pojawiają się nowe plotki. Chris Pratt zaznaczył, że Strażnicy Galaktyki vol. 3 mogą być prequelem. Z kolei o drugiej części przygód młodocianego protegowanego Tony’ego Starka mówi się, że będzie to opowieść oddalona od zwyczajowej przestrzeni tego bohatera. Spider-Man ma wyruszyć w podróż dookoła świata, podczas której będzie pomagać mieszkańcom różnych krajów, tak by w pełni zasłużyć na miano „przyjaznego sąsiada”.

Znany z równie przyjaznego nastawienia jest występujący w roli Petera Parkera Tom Holland. Aktor często wykorzystuje swoje media społecznościowe do przekazywania fanom nowych informacji dotyczących swoich ról. Podczas jednego z takich występów Holland przypadkiem (?) zdradził roboczy tytuł sequela Spider-Mana.

Film nosi nazwę Spider-Man: Far From Home. Co można przetłumaczyć na polski jako Spider-Man: Daleko od domu.

REKLAMA

Aktor wykorzystał przerwę podczas występów na Seattle Comic Con i nagrał specjalny filmik z żartobliwym podpisem i wyznał, że nie rozumie jak będzie wyglądać jego rola w sequelu, skoro umarł w Avengers: Wojna bez granic. Holland ogłosił jednocześnie, że otrzymał już scenariusz produkcji i pochwalił się tym, przy okazji zdradzając tytuł filmu. Wydaje się, że to nie przypadek. W każdym razie to znacznie bardziej wiarygodny sposób przekazania tytułu nadchodzącego filmu niż fanowskie zdjęcia słabej jakości. Dlatego Far From Home to bardziej prawdopodobny tytuł od Avengers: Secret Wars i innych dotychczas ujawnionych podtytułów.

Premiera Spider-Man: Far From Home jest zapowiadana na 5 lipca 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA