REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bracia Sekielscy wracają z nowym filmem. "Korzenie zła" dostały zwiastun i wstępną datę premiery

Tomasz Sekielski od 2019 roku wypuszcza kolejne filmy dokumentalne piętnujące nadużycia seksualne w polskim Kościele katolickim. W międzyczasie cały czas pracował jednak nad pobocznym projektem poświęconym aferze SKOK-ów. Dokument ma już oficjalny tytuł "Korzenie zła" i premierowy zwiastun. Kiedy obejrzymy nowy film braci Sekielskich?

05.02.2022
12:27
tomasz sekielski film afera skok korzenie zła zwiastun
REKLAMA

Najpopularniejszym i najgłośniejszym polskim filmem 2019 roku nie była wcale żadna wysokobudżetowa produkcja fabularna a poruszający dokument "Tylko nie mów nikomu". Od tego czasu Tomasz Sekielski wypuścił drugą część zatytułowaną "Zabawa w chowanego" i poświęcony rządowym błędom na początku pandemii koronawirusa "Rok we mgle". Sekielski Brothers Studios nie odpuściło jednak przez cały ten czas kolejnego projektu, o którym dziennikarz mówił w wywiadzie dla Rozryka.Blog jeszcze w 2019 roku.

Znamy już oficjalny tytuł tego filmu dokumentalnego - "Korzenie zła". Będzie to opowieść o budzącej kilka lat temu olbrzymie emocje aferze w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych. Tomasz Sekielski wypuścił dziś rano premierowy zwiastun produkcji na swoim profilu na Facebooku oraz na portalu YouTube. Składa się on z serii napisów wprowadzających w kulisy sprawy, a także głosów osób nagranych przez braci Sekielskich w trakcie tworzenia dokumentu. Promocji "Korzeni zła" towarzyszy też intrygująco brzmiący opis:

REKLAMA

Wielu odradzało nam robienie tego filmu. Wielu nie wierzyło, że go zrobimy. Wielu wciąż twierdzi, że daliśmy się przekupić. Przedstawiamy pierwszy oficjalny zwiastun naszego filmu dokumentalnego o aferach Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.

Film "Korzenie zła" z pierwszym zwiastunem. Kiedy nastąpi premiera produkcji Tomasza Sekielskiego?

REKLAMA

"Korzenie zła" nie dostały jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiemy natomiast, kiedy mniej więcej należy się spodziewać debiutu dokumentu. Informacji udzielił sam Tomasz Sekielski, który na pytanie: "Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć ten film?" zadane na swoim facebookowym profilu odpowiedział krótko: "Wiosną".

Co ciekawe, równie konkretny nie był w kwestii miejsca premiery "Korzeni zła". Poprzednie filmy poświęcone pedofilii w Kościele katolickim bracia Sekielscy udostępniali za darmo na YouTubie. Czy teraz będzie podobnie? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy. Wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość wsparcia Sekielski Brothers Studios za pomocą platformy Patronite.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA