REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

To oglądaliśmy na Netfliksie. Najpopularniejsze tytuły tego tygodnia – sprawdź, co musisz obejrzeć

Powoli kończy się tydzień, warto więc sprawdzić, co widzowie Netfliksa oglądali najchętniej. Obiecuję, że to będzie interesujące zestawienie.

10.10.2020
12:00
ratched serial netflix recenzja
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu doszło do przetasowań dosłownie z dnia na dzień. Nowe produkcje bardzo szybko zdobywały uznanie widzów, a jednocześnie hity, który okupowały listę przez ostatnie tygodnie, nie odpuszczały i oglądały się świetnie.

Netflix top 10 – najlepsze filmy i seriale

10. Park Jurajski: Obóz Kredowy (spadek o 7 pozycji)

park jurajski obóz kredowy netflix

To dramatyczny spadek i nie da się ukryć, że to ostatnia wizyta „Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy” na tej liście. Nie zmienia to jednak faktu, że animacja cieszyła się kilka tygodni naprawdę sporą popularnością i fani dinozaurów nie powinni odpuszczać tej produkcji. Netflix planuje 2. sezon serialu, jego premiera odbędzie się w 2021 roku.

Wynik: 15

9. Więź (nowość na liście)

Powiecie, że Polacy oszaleli na punkcie hiszpańskojęzycznych filmów i seriali. To prawda. Ale nasza lista z tego tygodnia pokazuje, że również Półwysep Apeniński ma nam coś do zaoferowania. „Więź” to horror prosto z Włoch i coś mi mówi, że jeszcze go zobaczymy w tym zestawieniu.

Wynik: 16

morderstwo po amerykansku zwyczajna rodzina netflix recenzja opinie

Ta produkcja już od jakiegoś czasu pojawiała się wśród 10 najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Dopiero jednak teraz zagościła tak wysoko na tej liście. W teorii jest jej wszystko, co powinni polubić subskrybenci czerwonego „N”: tajemnica, morderstwo i zupełnie zwyczajne środowisko rodzinno-społeczne.

Wynik: 17

6. Escape room (nowość na liście)

Escape Room - plakat

Tajemnicza groza i odrobina kontrowersji. Choć nie jest to pierwsza wizyta filmu „Escape room” w dostępnym w Polsce serwisie VOD, to ominięcie kin (ze względu na tragedię, która zdarzyła się w prawdziwym polskim Escape Roomie) sprawiło, iż obraz cieszy się niemałą popularnością. Czego świetnym przykładem jest bardzo dobry wynik tego filmu w niniejszym zestawieniu.

Wynik: 18

6. Hubie ratuje Halloween (nowość na liście)

Choć do święta zmarłych jeszcze daleko, to „Hubie ratuje Halloween” już zdążył zadomowić się na polskim Netfliksie. Film z Adamem Sandlerem opowiada o poczciwym mieszkańcu małego miasteczka, który będzie musiał poradzić sobie z prawdziwym, horrorowym zagrożeniem.

Wynik: 18

5. Psi patrol (to samo miejsce)

netflix polska top 10

Nie zastanawiaj się, i tak nie zrozumiesz. Fenomen „Psiego patrolu” jest naprawdę fascynujący, to kolejny tydzień z rzędu, gdy animacja dla najmłodszych utrzymuje pozycje, choć konkurencja jest naprawdę potężna. Jaki z tego wniosek? Netflix to usługa również dla dzieciaków.

Wynik: 35

3. Ratched (spadek o jedną pozycję)

W tym tygodniu „Ratched” zajmuje 3. miejsce razem z „Czarnym Mercedesem”. To kolejny tydzień, gdy historia o drugoplanowej bohaterce „Lśnienia” świetnie radzi sobie w zestawieniu. Co ciekawe, bo konkurencja nie śpi, a w mijającym tygodniu pojawiło się naprawdę wielu kandydatów, którzy mogli tę produkcję zdetronizować.

Wynik: 39

3. Czarny Mercedes (nowość na liście)

Już w zeszłym tygodniu „Czarny Mercedes” dobijał się, aby trafić na tę listę. Tym razem wpadł na nią z przytupem, zajmując 3. miejsce. Ten zeszłoroczny obraz jest dowodem na to, że polskie produkcje na Netfliksie mają po prostu trochę łatwiej.

Wynik: 39

2. Enola Holmes (spadek o jedną pozycję)

enola holmes recenzja

Wygląda na to, że powoli kończy się popularność „Enoli Holmes” na Netfliksie. To był intensywny czas, bo świetna obsada i niezła historia pozwoliły utrzymać zainteresowanie przez dobrych kilka tygodni.

Wynik: 41

Emily w Paryżu (nowość na liście)

Emily w Paryżu serial netflix czy warto
EMILY IN PARIS (L to R) LILY COLLINS as EMILY and LUCAS BRAVO as GABRIEL in episode 105 of EMILY IN PARIS Cr. STEPHANIE BRANCHU/NETFLIX © 2020

No i największe zaskoczenie tego tygodnia. Nowość na liście, która zawojowała całe zestawienie, pokonując i inne nowości, i tytuły, które zdążyły się już tu zadomowić. Jeśli jeszcze nie wiecie, o co cały ten hałas, to odsyłam was do recenzji autorstwa Joanny Tracewicz.

REKLAMA

Wynik: 58

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA