REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Top Gear": konkurs za obejrzenie 30 sezonów programu. Można wygrać kasę

Firma USwitch.com zorganizowała konkurs, którego zwycięzca może zarobić 1000 funtów za obejrzenie 30 sezonów "Top Gear". Cudowna opcja, ale - jak to zwykle bywa - trzeba spełnić pewne warunki.

19.10.2021
10:38
top gear konkurs special clarkson
REKLAMA

To wspaniałe: móc zarabiać na robieniu tego, co się kocha! Tym bardziej, jeśli jest to oglądanie ulubionego programu, takiego jak "Top Gear" - a właśnie za tę niezbyt wymagającą czynność otrzyma zapłatę zwycięzca konkursu USwitch.com. Zasady są proste - wystarczy zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza na stronie i poczekać na decyzję. Konkurs jest przeznaczony dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy ukończyli 18 lat - rozpoczął się w poniedziałek 18 października i potrwa do czwartku 18 listopada.

REKLAMA

Wygraj konkurs, obejrzyj Top Gear i zgarnij kasę

REKLAMA
Top Gear - konkurs

Zwycięzca zostanie wylosowany w piątek 22 listopada - jego zadaniem będzie obejrzeć wszystkie 236 odcinków "Top Gear" dostępnych w BBC iPlayer. Będzie miał na to trzy miesiące; by zdążyć, powinien zatem obejrzeć 2,6 odcinka dziennie (czyli 10 sezonów miesięcznie). Jego zadaniem będzie liczenie samochodów występujących w każdym odcinku (chodzi o określenie, która marka samochodów była najczęściej prezentowana podczas całej emisji programu). Zwycięzca może być również zwobowiązany do udziału w reklamie.

Nagrodą za ten wyczyn będzie 1000 funtów brytyjskich (czyli - w chwili powstawania tego tekstu - 5420 zł) oraz unikalne, ekskluzywne gadżety "Top Gear". To całkiem przwyzwoita nagroda dla miłośników programu, którzy z entuzjazmem poświęcą nieznaczną część dnia na obejrzenie kilku odcinków przez trzy miesiące.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA