REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kultowy film z Bullock i Kidman dostanie sequel po 26 latach. Czy wróci oryginalna obsada?

Niespodziewanie po 26 latach od premiery "Totalnej magii", wytwórnia Warner Bros. ogłosiła wielki powrót produkcji - film oficjalnie dostanie kontynuację. Czy wrócą również odtwórczynie głównych ról, czyli Sandra Bullock i Nicole Kidman?

10.06.2024
19:11
totalna magia sequel nicole kidman sandra bullcok
REKLAMA

W 1998 r. miała miejsce premiera filmu "Totalna magia" w reżyserii Griffina Dunne'a. Produkcja śledzi losy dwóch pochodzących z prastarego rodu czarownic sióstr - Sally (Sandra Bullock) oraz Gillian (Nicole Kidman). Po śmierci rodziców bohaterkami opiekują się ich ekscentryczne ciotki, które uczą je posługiwania się magią. Dziewczynki nie wiedzą jednak o pewnej zasadzie - okazuje się, że kobiety z ich rodu, zakochując się, ściągają na siebie oraz swoich ukochanych śmiertelne niebezpieczeństwo. Z biegiem czasu Sally decyduje się zerwać z rodzinną tradycją, natomiast Gillian - wprost przeciwnie, co wywołuje serię niefortunnych zdarzeń.

REKLAMA

"Totalna magia" dostanie kontynuację. Co z Nicole Kidman i Sandrą Bullock?

Na oficjalnym koncie Warner Bros. na TikToku zaczęły pojawiać się fragmenty filmu "Totalna magia", którym towarzyszyły informacje o powrocie kultowej produkcji po 26 latach od premiery. W komentarzach zapanowała ekscytacja, a wraz z nią zaczęto również zadawać pytanie: czy Nicole Kidman i Sandra Bullock wrócą wraz z sequelem filmu?

Jak donosi serwis Deadline, Akiva Goldsman, który był współautorem scenariusza do "Totalnej magii", będzie zaangażowany w pisanie także sequelu. Fabuła produkcji jest natomiast na ten moment owiana tajemnicą. Okazuje się ponadto, że Bullock i Kidman, które mają wyprodukować kontynuację kultowego filmu, prowadzą obecnie negocjacje w sprawie pojawienia się w rolach głównych. I niewykluczone, że aktorki spotkają się na planie ponownie.

@warnerbrosmovies

It’s official… Practical Magic 2 is coming!

♬ original sound - Warner Bros. Movies

Nicole Kidman można obecnie oglądać w serialu Prime Video "Ekspatki". Wśród jej nadchodzących projektów znajdują się miniserial "The Perfect Couple" z Dakotą Fanning oraz film "Sprawa rodzinna" w reżyserii Richarda LaGravenese'a, który zadebiutuje w serwisie Netflix już 28 czerwca. Sandra Bullock po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2022 r. w produkcji "Zaginione miasto".

Zdjęcie główne: kadr z filmu na YouTube.

REKLAMA

O Warner Bros. przeczytasz w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA