REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Popularny youtuber nie żyje. Miał 23 lata

Muudea Sedik, w sieci znany jako Twomad, został znaleziony martwy w swoim domu. Okazało się, że 23-letni youtuber w ostatnich tygodniach przed śmiercią udostępniał niepokojące wpisy w mediach społecznościowych. Policja nie wyklucza przedawkowania.

16.02.2024
8:51
nie zyje youtuber twomad
REKLAMA

Twomad był kanadyjskim youtuberem, który znany był głównie ze streamowania gier takich jak "Fortnite" czy "Overwatch". Chłopak rozpoczął swoją przygodę z serwisem YouTube już w 2018 r., gdzie zgromadził ponad 2 mln subskrybentów. Twomad udzielał się również na Discordzie, skąd jego obserwujący mogli dowiedzieć się, co aktualnie robi. I choć z informacji przekazanych przez policję w Los Angeles wynika, że youtuber został znaleziony martwy we wtorek wieczorem, jego konto wykazuje, że wciąż jest aktywny.

REKLAMA

Nie żyje youtuber Twomad. 23-letni chłopak został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Serwis TMZ przekazał, że funkcjonariusze policji w Los Angeles znaleźli nieprzytomnego youtubera we wtorek wieczorem po tym, gdy otrzymali telefoniczne zgłoszenie. Okazało się, że Twomad od kilku dni nie pojawił się na spotkaniu i przestał się kontaktować ze swoimi współpracownikami. Na miejscu zdarzenia oprócz ciała youtubera policja odnalazła akcesoria związane z zażywaniem narkotyków, a sprawa śmierci Twomada badana jest pod kątem możliwego przedawkowania. Policja nie biorze pod uwagę możliwości popełnienia przestępstwa.

W ostatnich tygodniach Twomad wzbudził wśród swoich fanów niepokój za sprawą dziwnych wpisów na portalu X oraz zdjęciach broni palnej. Jego ostatni film na YouTubie pojawił się rok temu i od tego czasu chłopak nie był aktywny na platformie. TMZ podał również, że Twomad wciąż widnieje jako aktywny na swojej stronie na Discordzie.

REKLAMA

O tych, którzy odeszli, piszemy w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA