REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Chris Hemsworth dziękuje za wsparcie „Tyler Rake: Ocalenie” i po raz pierwszy mówi o kontynuacji

„Tyler Rake: Ocalenie” to jedna z największych pozytywnych niespodzianek ostatnich tygodni na Netfliksie. Film akcji współtworzony przez braci Russo doczekał się niezwykle pozytywnych recenzji i jest powszechnie oglądany na całym świecie. Dlatego fani zaczęli spekulacje na temat ewentualnego sequela lub prequela, do czego odniósł się Chris Hemsworth.

04.05.2020
16:13
tyler rake ocalenie chris hemsworth
REKLAMA
REKLAMA

Netflix w ostatnich tygodniach nie może przesadnie narzekać na popularność swoich nowych produkcji. Wciąż obowiązująca w większości krajów kwarantanna sprawiła, że serwisy VOD jeszcze zwiększyły liczbę swoich użytkowników, a największym beneficjentem tego trendu jest właśnie Netflix. Nie ma jednak wątpliwości, że przy tak olbrzymiej konkurencji nie każda chętnie oglądana przez widzów nowość od razu zasługuje na miano pogromcy rekordów. Dlatego właśnie producenci Joe i Anthony Russo oraz reżyser Sam Hargrave mogą być z siebie wyjątkowo dumni.

Tyler Rake: Ocalenie” znajduje się na prostej drodze do zostania najpopularniejszych pełnometrażowym filmem wyprodukowanym przez platformę Netflix.

Według przewidywań analityków serwisu w ciągu pierwszych 4 tygodni od premiery „Extraction” produkcję obejrzy aż 90 mln gospodarstw domowych. To wynik lepszy nawet od „Króla tygrysów”, który do tej pory był najpopularniejszą nowością Netfliksa w 2020 roku. Coraz bardziej prawdopodobny rekord produkcji Sama Hargrave'a potwierdził nie tylko zapotrzebowanie wśród widzów na mocne i wiarygodne kino sensacyjne, ale również gwiazdorski status Chrisa Hemswortha.

  • Czytaj także: „Tyler Rake: Ocalenie” to tak udany film akcji, że zasługiwał na dystrybucję kinową? Tak uważa nasz recenzent, którego tekst na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Fani filmu dosyć szybko zaczęli się domagać kontynuacji w postaci sequela lub prequela. Polski tytuł filmu zdaje się zresztą jednoznacznie wskazywać, że będziemy mieć do czynienia z dłuższą serią.

W odpowiedzi na popularność „Extraction” oraz toczące się w przestrzeni internetowej spekulacje dotyczące kolejnych produkcji ze zgorzkniałym najemnikiem Chris Hemsworth postanowił więc nagrać specjalny filmik. W imieniu swoim, braci Russo oraz reżysera podziękował w nim fanom za wsparcie, pochwalił się osiągnięciami „Tyler Rake: Ocalenie” i po raz pierwszy odniósł się do ewentualnej kontynuacji:

REKLAMA

Obecnie wiele mówi się i słyszy o sequelach, prequelach i innych rzeczach w tym guście. W tej chwili mogę na to odpowiedzieć tylko: „Kto wie?”. Ale przy tak olbrzymim wsparciu na pewno byłoby to coś, w czym z olbrzymią chęcią wziąłbym ponownie udział.

„Tyler Rake: Ocalenie” obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA