REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale /
 4. VOD

Serwisy VOD to nie tylko Netflix i HBO GO. W październiku na innych platformach zadebiutuje mnóstwo nowości

Pogoda coraz gorsza, więc znowu z nadzieją spoglądamy na bogatą ofertę serwisów VOD. A ta nie kończy się na HBO GO czy Netfliksie. W październiku na pomniejszych platformach również znajdziemy mnóstwo interesujących nowości. 

01.10.2020
16:18
VOD pazdziernik nowosci canal+ telewizja przez internet apple tv+ player.pl
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na trwającą wciąż pandemię, pewnie zdążyliście już zapoznać się z całą biblioteką Netfliksa czy HBO GO. Na szczęście istnieje jeszcze Canal+ telewizja przez internet, Apple TV+ czy Player.pl. W październiku na wszystkich tych platformach znajdziecie coś dla siebie.

Serwisy VOD na wrzesień 2020 – oferta dostawców innych niż Netflix i HBO GO:

Cobra

Tytułowa Cobra to rządowa komisja, która szuka sposobu, aby uratować Wielką Brytanię w czasie kryzysu. Chaos, zamieszki i rabunki są bowiem na porządku dziennym, gdyż powszechne przerwy w dostawie prądu spowodowały kompletny blackout. Serial nie zostawi na was suchej nitki.

Premiera: 7.10

Krew na betonie

S. Craig Zahler ponownie napełnia popularną formułę gatunkową własną wrażliwością. Po brutalnych westernie „Bone Tomahawk” i filmie więziennym „Blok 99” przyszedł czas na pełne przemocy kino policyjne. W „Krwi na betonie” Mel Gibson i Vince Vaughn wcielają się w dwójkę gliniarzy, którzy zostali zawieszeni w obowiązkach ze względu na rasistowskie zachowanie podczas zatrzymania latynoskiego podejrzanego. Postanawiają więc napaść na przestępców tuż po obrabowaniu przez nich banku. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z ich planem.

Premiera: 17.10

Inne ciekawe nowości:

 • Rachunek sumienia 8/10
 • Seberg 12/10
 • Niedobrani 19/10
 • Przetrwać do świtu 25/10

Sekret wilczej gromady

Jest to pierwszy animowany film Apple TV+. Co więcej, odpowiadają za niego twórcy nominowanych do Oscara „Sekretów morza”. Spodziewajcie się więc hipnotyzującej kreski i wciągającej opowieści. Fabuła skupia się wokół Robyn i jej ojca. Mają oni zamiar zapolować na ostatnią wilczą watahę. Robyn poznaje jednak osobę należącą do plemienia, którego członkowie rzekomo potrafią zamieniać się w wilki.

Premiera: 11.10

Na lodzie

Po „Między słowami” Sofia Coppola ponownie łączy siły z Billem Murrayem. Słynny komik znowu ma więc okazję popisać się swoim talentem do odgrywania ról niekoniecznie komediowych. Wciela się on tu w ojca głównej bohaterki, która podejrzewa swojego męża o zdradę. Razem ruszają śladem niewiernego partnera i śledzą go po Nowym Jorku.

Premiera: 23.10

Inne ciekawe nowości:

 • Mały świat 2/10

Po wielu latach przerwy „BrzydUla” powraca w niemal pełnej chwale. Na ekranie nie zobaczymy co prawda Jacka Braciaka w swojej ikonicznej roli, ale za to będzie okazja do ponownego spotkania z resztą obsady. Szykujcie się więc na kolejne dramaty podane w zabawnym opakowaniu.

Premiera: 2.10

Chyłka. Rewizja

Remigiusz Mróz pisze kolejne książki chyba szybciej niż my je czytamy. Mimo to, a może właśnie dzięki temu, jego proza wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że serialowa adaptacja jego powieści okazała się hitem. Teraz zbliża się trzecia odsłona perypetii niepokornej pani mecenas. Możemy być pewni, że emocji nie zabraknie.

Premiera: 6.10

Kino Świat VOD

Władysław Pasikowski od lat cieszy się niesłabnącą estymą, a widzowie tłumnie podążają na kolejne sygnowane jego nazwiskiem filmy. „Jack Strong” to kolejne w dorobku reżysera mocne, męskie kino. Twórca „Psów” opowiada tym razem o Ryszardzie Kuklińskim, który zdecydował się na współpracę z CIA, aby zapobiec wojnie nuklearnej.

Premiera: 9.10

I zbaw nas ode złego

Koreańskie kino charakteryzuje się wyrazistością i brutalnością. „I zbaw nas ode złego” zapewni wam więc sporo intensywnych emocji. Jest to opowieść o płatnym zabójcy, który rusza do Tajlandii, aby uratować swoją krewną. Jego śladem natomiast rusza brat jego ostatniej ofiary.

Premiera: 23.10

REKLAMA

Inne ciekawe nowości

 • Ostatnie piętro 2/10
 • 7 powodów do ucieczki 27/10
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA