REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W "Daredevilu" zobaczymy nie tylko znane postacie? Marvel może wprowadzić nową superbohaterkę

Wiadomo, że w "Daredevil: Born Again" od Disneya Charlie Cox powróci do tytułowej roli, a Vincent D'Onoforio ponownie wcieli się w Kingpina. Być może zobaczymy też Jona Bernthala jako Punishera. Jakby tego było mało, właśnie pojawiły się doniesienia, wedle których Marvel może chcieć wprowadzić do serialu nową superbohaterkę.

18.11.2022
17:28
daredevil mcu disney serial
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"Daredevil: Born Again" już jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną produkcją w (nie tak znowu długiej) historii seriali MCU. Fani są bowiem ciekawi w jaki sposób Disney podejdzie do netfliksowej spuścizny tytułowego bohatera i czy Charlie Cox ponownie skradnie ich serca.

Jak wiadomo już od pewnego czasu prócz Coxa, w serialu powróci również Vincent D'Onoforio (Kingpin) i możliwe, że u ich boku ponownie zobaczymy Jona Bernthala jako Punishera. Twórcy mają wejść na plan dopiero za kilka miesięcy i niewiele wiadomo o fabule produkcji. Pojawiają się jednak głosy, jakoby mielibyśmy na ekranie zobaczyć nie tylko znane nam już postacie, ale też nową superbohaterkę.

REKLAMA

Daredevil: Born Again - Disney wprowadzi nową superbohaterkę?

Według nowych doniesień za sprawą "Daredevil: Born Again" Disney może wprowadzić do uniwersum White Tiger. Wydaje się to całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że w komiksach ścieżki superbohaterki i Diabła z Hell's Kitchen niejednokrotnie się przecinały.

REKLAMA
Daredevil - Marvel - serial

W komiksach pojawiło się już kilka wersji White Tiger. Nie wiadomo, którą z nich mielibyśmy zobaczyć na ekranie. Według plotek miałaby się w nią wcielić gwiazda nadchodzącej "Wednesday" - Jenna Ortega. Wszystkie te doniesienia na ten moment są jednak czystymi spekulacjami. Disney jeszcze ich nie skomentował i bardzo możliwe, że tego nie zrobi.

Zdjęcia do "Daredevil: Born Again" mają ruszyć w lutym 2023 roku. Premiera na Disney+ planowana jest na 2024 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA