REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wanda Maximoff i Vision mówią w naszym języku. W sieci pojawił się zwiastun „Wandavision” z polskim dubbingiem

Polscy widzowie na premierę Disney+ jeszcze muszą poczekać. A jest na co, bo przecież w bibliotece serwisu niedawno zadebiutował 2. sezon osadzonego w uniwersum Star Wars serialu aktorskiego, a w drodze są produkcje poszerzające świat znany z filmów MCU. Jedna z nich, „WandaVision”, właśnie doczekała się zwiastuna z polskich dubbingiem.

02.11.2020
9:46
Wandavision trailer mcu zwiastun polski dubbing disney+
REKLAMA
REKLAMA

Minął już prawie rok od debiutu Disney+ (platforma wystartowała dokładnie 12 listopada 2019 roku). Wciąż czekamy, aż pojawi się w Polsce. Kilka miesięcy temu pojawiła się nadzieja, że stanie się to w minione wakacje. Taką informację można było bowiem znaleźć na oficjalnej stronie Dineya. Jednakże szybko okazało się to pomyłką i firma usunęła nasz kraj z opublikowanej listy. Według aktualnych doniesień serwis ma być dostępny dla użytkowników znad Wisły w przyszłym roku.

Niemniej biblioteka Disney+ powoli robi się coraz bardziej przyjazna dla polskiego widza.

Członkowie facebookowej grupy Disney Plus Polska regularnie wymieniają się informacjami o tym, jakie produkcje platformy mają dostępne napisy czy dubbing w naszym języku. A jest ich już całkiem sporo i wciąż pojawiają się nowe. Nie brakuje też zapowiedzi mających rozpalić naszą wyobraźnię.

Na YouTube właśnie pojawił się zwiastun wyczekiwanego serialu „WandaVision” ze znanymi z filmów MCU bohaterami w języku polskim. Jak czytamy w opisie udostępnionego wideo, pochodzi ono z holenderskiego Disney+.

„WandaVision” to jeden z zapowiedzianych seriali, których fabuła rozgrywa się w obrębie Kinowego Uniwersum Marvela.

Akcja produkcji ma miejsce po wydarzeniach przedstawionych w „Avengers: Koniec gry”. Głównymi bohaterami są Wanda Maximoff i Vision. Para żyje sobie spokojnie na przedmieściach, w rzeczywistości wyjętej z amerykańskich sitcomów z lat 50. ubiegłego wieku. W pewnym momencie protagoniści orientują się jednak, że coś jest nie tak.

W głównych rolach zobaczymy znanych z MCU aktorów, czyli Elizabeth Olsen i Paula Bettany'ego. Towarzyszyć im będą natomiast Teyonah Parris, Kat Dennings, Randall Park i Kathryn Hahn.

REKLAMA

Serial ma być wprowadzeniem do „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”.

Niestety Disney nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery, ale z tego co na dzień dzisiejszy wiadomo, produkcja ma pojawić się na Disney+ jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA