REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Wataha” powróci z 3. sezonem jeszcze przed zimą. Mamy nowy teaser, znamy też datę premiery polskiego serialu HBO

HBO od dłuższego czasu mocno inwestuje w polskie seriale i przynosi to wymierne efekty. Wielu widzów z niecierpliwością czekało zwłaszcza na 3. sezon popularnej „Watahy”. Od dzisiaj wiemy, ile zostało jeszcze czasu do premiery. „Wataha” powróci za niecałe dwa miesiące, co potwierdza nowy teaser.

12.09.2019
14:51
wataha 3 teaser
REKLAMA
REKLAMA

Przed tygodniem HBO pochwaliło się międzynarodową ramówką na resztę 2019 roku, ale zabrakło w niej polskiej produkcji. Nie był to jednak powód do jakiegokolwiek niepokoju. Stacja już wcześniej zdradziła, że cokolwiek by się nie działo, „Wataha” pojawi się z nowymi odcinkami jeszcze w tym roku. Emocje widzów zaczęły buzować już wtedy, bo przy okazji pojawił się klimatyczny teaser serialu. Na prawdziwy wybuch podekscytowania fanów produkcji przyszło nam jednak poczekać do dzisiaj.

„Wataha” pojawi się z 3. sezonem 30 października na HBO i HBO GO. Co pokazuje drugi teaser serialu?

Trwający nieco ponad minutę materiał pełen jest scen, które pozwalają wykazać się zarówno znanym, jak i zupełnie nowym aktorom z obsady. Fabuła nowych odcinków stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń z dwóch poprzednich odsłon. W całą sprawę zaangażują się jednak nowi gracze. Borys Szyc zagra Kuczerę, wysoko postawionego pułkownika z dowództwa Straży Granicznej, a Evgenia Akhremenko wcieli się w Barkovą, która zostanie nową szefową ukraińskiej mafii.

Za kamerą serialu stanęły Olga Chajdas i Kasia Adamik, a autorami scenariusza są Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek. Plan zdjęciowy serialu trwał od lutego do czerwca, więc premiera 3. sezonu nastąpi stosunkowo szybko. W obsadzie produkcji ponownie zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Andrzeja Zielińskiego, Jacka Lenartowicza, Dagmarę Bąk, Annę Donchenko, Jarosława Boberka, Macieja Mikołajczyka, Mariusza Saniternika, Andrzeja Konopkę, Bartka Kotschedoffa i Piotra Żurawskiego.

Oprócz nowego teasera, HBO Polska zaprezentowało także kilkanaście nowych zdjęć przedstawiających bohaterów 3. sezonu „Watahy”. Czy polski serial ponownie wespnie się na najwyższy światowy poziom? Stacja na pewno na to liczy, tym bardziej, że konkurencja nie śpi. Netflix ogłosił dzisiaj rozpoczęcie prac nad swoim drugim polskim serialem oryginalnym, na podstawie powieści „W głębi lasu” Harlana Cobena.

wataha 3 teaser class="wp-image-322746"
Fot.: Krzysztof Wiktor
wataha 3 teaser class="wp-image-322749"
Fot.: Krzysztof Wiktor
REKLAMA
wataha 3 teaser class="wp-image-322752"
Fot.: Krzysztof Wiktor
wataha 3 teaser class="wp-image-322758"
Fot.: Krzysztof Wiktor
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA