REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rzuć wszystko i zamieszkaj w Bieszczadach. Twórcy „Watahy” szukają statystów do 3. sezonu

„Wataha” to jeden z najlepszych europejskich seriali HBO i produkcja, która w Polsce przebiła popularnością nawet „Grę o tron”. Trwają prace nad zapowiedzianym niedawno 3. sezonem. Właśnie ogłoszono otwarty casting dla zainteresowanych wystąpieniem w serialu w roli statysty lub epizodysty. Ale żeby to osiągnąć, trzeba koniecznie spełnić jeden warunek.

01.02.2019
10:28
wataha casting
REKLAMA
REKLAMA

Początek produkowania seriali w Polsce przez HBO było jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich lat na rodzimym rynku filmowo-telewizyjnym. To właśnie dzięki współpracy z przedstawicielami jednej z najważniejszych stacji na świecie w naszym kraju rozpoczęła się nowa, lepsza epoka seriali premium. Najlepsze seriale HBO Polska można by długo wymieniać, ale nawet zachodnie media zgadzają się, że na czele trzeba umiejscowić „Watahę”.

Produkcja zachwyciła widzów inteligentną i nieoczywistą historią, umiejętnym sterowaniem suspensem czy świetnym aktorstwem. A w opinii wielu krytyków 2. sezon przebijał nawet jakością wcześniejszą odsłonę. Dlatego oczekiwania związane z zapowiedzianym, 3. sezonem serialu HBO są tak ogromne. Stacja w grudniu po raz pierwszy poinformowała o tym, że trwają prace nad scenariuszem następnej części. Poznaliśmy wówczas też główną część obsady, w składzie: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Wataha casting - jak się zgłosić?

Oprócz wspomnianych wcześniej elementów do sukcesu „Watahy” przyczyniły się także malownicze, w zachwycający sposób nakręcone obrazy Bieszczad. Wszystko wskazuje na to, że następna odsłona również będzie się toczyć (przynajmniej częściowo) w obrębie tych gór. Daje to niezwykłą okazję osobom mieszkającym w Bieszczadach.

Warszawskie studio castingowe, Stars Impresariat Filmowy ogłosiło, że HBO poszukuje statystów i epizodystów z tego rejonu Polski, którzy byliby zainteresowani wystąpieniem w „Watasze”. Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy: wataha@stars-impresariat.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, aktualne zdjęcie oraz miasto zamieszkania. W tytule wiadomości trzeba napisać słowo „Bieszczady” wielkimi literami.

REKLAMA

Wygląda więc na to, że w zgodzie z popularnym hasłem, warto było rzucić wszystko i wyjechać w góry. Fanów serialu HBO z całej Polski zainteresuje z kolei, że według ogłoszenia nagrania ruszą już w tym miesiącu. A to oznacza, że prace nad 3. sezonem idą pełną parą.

Dotychczasowe odcinki „Watahy” są dostępne na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA