REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wycieczka śladami serialu Wataha? Leszek Lichota zaprasza w Bieszczady

W oczekiwaniu na ciągle niezapowiedziany 3. sezon hitu HBO widzowie mogą odwiedzić Bieszczady. Na wycieczkę śladami Watahy zaprasza Leszek Lichota, czyli serialowy Rebrow.

14.02.2018
20:06
wataha wyprawa leszek lichota wycieczka bieszczady 1
REKLAMA
REKLAMA

Wataha doczekała się w zeszłym roku 2. serii i ponownie skradła serca widzów. Nic zresztą dziwnego. Produkcja lokalnego oddziału stacji HBO okazała się świetnym serialem i to nie tylko jak na polskie realia. Fani mogą go sobie teraz przypomnieć, odwiedzając osobiście miejsca, w których był kręcony.

Leszek Lichota zaprasza na wyprawę śladami Watahy.

Na swoim profilu na Facebooku aktor zachęca fanów seriali i górskich plenerów na wspólną podróż po bieszczadzkich terenach. Wyjazd potrwa cztery dni. Pierwszego odbędzie się zakwaterowanie i wieczorek zapoznawczy „przy szklaneczce bourbona w Pubie Czarne Złoto”. Na bazę wypadową dla uczestników został wybrany Hotel Skalny SPA Polańczyk.

Drugiego dnia uczestnicy będą tropić serialowego Rebrowa, czyli Leszka Lichotę. Jak tylko odnajdą go na trasie, aktor zabierze ich do kryjówki swojego bohatera. W programie przewidziane są wyprawy samochodami terenowymi, specjalne zadania jak np. zjazd w pionie z wysokości na linie, przejście mostem linowym nad wąwozem i zjazd kolejką tyrolską z krawędzi przepaści.

Aktywności wymagające aktywności fizycznej to dopiero początek programu.

Chętni będą mogli nawet spędzić noc nie w hotelu, a w leśniczówce Rebrowa bez dostępu do prądu i bieżącej wody. Przygotowane zostały też inne wyzwania, takie jak np. poszukiwanie kolczyka Ewy. Z pełną listą atrakcji można zapoznać się na stronie organizatora pod adresem watahabieszczady.pl.

wataha wyprawa leszek lichota wycieczka bieszczady 1 class="wp-image-134262"

Koszt udziału w przedsięwzięciu zaplanowanym pomiędzy 7 a 10 czerwca 2018 roku to 2,9 tys. zł. Biorąc pod uwagę liczbę atrakcji nie wydaje się to wygórowaną kwotą. Leszek Lichota zaznaczył w swoim ogłoszeniu, że liczba miejsc jest ograniczona, ale też obiecał, że jeśli wyprawa spotka się z zainteresowaniem, akcja doczeka się powtórki.

Wyprawa z Leszekiem Lichotą w Bieszczady brzmi jak świetny sposób na spędzenie wolnego czasu.

REKLAMA

To świetny pomysł na to, by pokazać piękno rodzimych gór, a Wataha jest dla nich świetną reklamą. Filmowcom udało się nie tylko opowiedzieć wciągającą historię, ale też pokazać piękno naszych rodzimych gór. Bieszczady w Watasze były piękne, tajemnicze i onieśmielające.

Jak na razie HBO nie zapowiedziało oficjalnie 3. sezonu Watahy. Oryginalna seria doczekała się kontynuacji dopiero po trzech latach, gdy osiągnęła sukces poza granicami Polski. Nie zdziwię się, jeśli na kolejną kontynuację długo poczekamy, ale będę mocno zaskoczony, jeśli ta się nie pojawi, skoro Wataha biła rekordy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA