REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Multikino zaprasza na przedpremierowy pokaz „Watahy 3”. Jak odebrać wejściówkę na seans 1. odcinka?

3. sezon popularnego serialu HBO „Wataha” wróci na ekrany naszych telewizorów i urządzeń mobilnych już 6 grudnia tego roku. Od kilku dni największe sieci kin prześcigają się w promocjach związanych z możliwością obejrzenia premiery na dużym ekranie.

02.12.2019
11:30
wataha 3 sezon recenzja hbo
REKLAMA
REKLAMA

Sieć kin Helios, Cinema City, a teraz także Multikino ogłosiło specjalne promocje, w których można otrzymać bezpłatną wejściówkę na specjalny pokaz przedpremierowy serialu.

Wataha - kadr z serialu class="wp-image-350509"

Największą niespodziankę zafundował Helios, który wyemitował pierwszy odcinek serialu na swoich ekranach już w czwartek, 28 listopada, na osiem dni przed premierą.

Obecnie trwają jeszcze promocje Cinema City – we współpracy z Cyfrowym Polsatem i siecią komórkową Plus oraz promocja Multikina. Ta ostatnia skierowana jest do abonentów HBO GO, którzy chcieliby zobaczyć premierowy odcinek na wielkim ekranie.

Jak zdobyć wejściówkę do Multikina?

Wedle strony Multikina, która oferuje promocję, aby odebrać wejściówkę na pokaz, należy podać pierwsze 6 cyfr karty Mastercard/Maestro oraz pierwsze 6 znaków specjalnego kodu promocyjnego HBO GO (Kod do odnalezienia w ustawieniach konta: Ustawienia -> Zarządzanie kontem -> Kod Promocyjny). Można to zrobić do 5 grudnia na specjalnie dedykowanej stronie.

Pokaz odbędzie się już w czwartek, 5 grudnia, o godzinie 19:00.

Kina objęte promocją:

  • Multikino Złote Tarasy
  • Multikino Kraków
  • Multikino Gdańsk
  • Multikina Katowice
  • Multikino Poznań Malta
  • Multikino Wrocław Pasaż

3. sezon serialu „Wataha”, na który ponownie składać się będzie sześć odcinków, rozpoczyna się w kilka miesięcy po dramatycznych wydarzeniach finału serii nr 2. Nowe odcinki będą równie emocjonujące. Dość powiedzieć, że po raz kolejny sezon rozpocznie się od bulwersującego zabójstwa, a śledztwo zmierzy w nieoczekiwane strony.

REKLAMA

Pierwszy odcinek 3. sezonu będzie zadebiutuje na HBO GO i HBO 6 grudnia, czyli w najbliższy piątek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA