REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jeden z najbardziej oczekiwanych seriali roku zadebiutuje już w październiku. Znamy datę premiery serii „Watchmen”

Serial „Watchmen” stacji HBO to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Poznaliśmy oficjalną datę premiery.

03.09.2019
21:53
Watchmen - Looking Glass
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja „Watchmen” w reżyserii Damona Lindelofa bazuje na szalenie popularnej powieści graficznej autorstwa Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa z 1986 roku, opowiadającej alternatywną wersję historii Ameryki, w której uczestniczą superbohaterowie.

„Watchmen. Strażnicy” uznawany jest za jeden z najważniejszych komiksów w historii. Do przedstawionej w nim koncepcji wielokrotnie odnoszono się w innych dziełach kultury. Teraz natomiast, dzięki stacji HBO otrzymamy serialową wersję dzieła Moore’a.

Serial zadebiutuje na antenie HBO już 20 października.

REKLAMA

Historia przedstawiona w serialu rozgrywać się będzie wiele lat po wydarzeniach znanych z komiksu i opowie o dzisiejszym świecie, na którego kształt miały wpływ dramatyczne wydarzenia zaprezentowane w oryginalnym dziele. Produkcja wciąż utrzymywana jest w tajemnicy, ale z dotychczasowych informacji wiemy chociażby, że w świecie serialu prezydenta USA gra Robert Redford. Twórca serialu, Damon Lindelof w wywiadach zdradzał, że „chciał zobaczyć co stanie się z krajem, gdy dobry człowiek będzie sprawować rządy zbyt długo”.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 20 października w HBO oraz na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA