REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Piosenka Wersow pojawiła się w filmie "Piep*zyć Mickiewicza"

Kilka dni temu Wersow zapowiedziała na Instagramie, że niebawem piosenka z jej najnowszej płyty zadebiutuje na dużych ekranach. Influencerka pojawiła się na prapremierze filmu i poinformowała w mediach społecznościowych, jaki kawałek będą mogli usłyszeć jej fani.

09.01.2024
9:16
Piosenka Wersow pojawiła się w filmie "Piep*zyć Mickiewicza"
REKLAMA

Wersow zaczyna coraz prężniej działać w branży muzycznej. Po wydaniu kilki singli, takich jak "O Północy", "Konwalie" czy "Ten jeden moment" pod koniec 2023 r. zaprezentowała album "Wersow Store", który został przychylnie przyjęty przez słuchaczy. Okazało się, że nie tylko "Ten jeden moment" odniósł sukces - obok nagrodzonego złotą płytą przez Radio Zet kawałka wyjątkową szansę dostał inny utwór z krążka - "Jak to jest" - który fani będą mogli usłyszeć nie tylko na słuchawkach czy w radio, ale również na dużych ekranach.

REKLAMA

O Wersow przeczytasz więcej na Spider's Web:

Piosenka Wersow pojawiła się na dużych ekranach

Wersow opublikowała na Instagram Stories nagranie, w którym zdradziła, w jakim filmie pojawiła się piosenka z jej płyty. Influencerka pojawiła się wraz z narzeczonym Frizem na prapremierze filmu "Piep*zyć Mickiewicza" w reżyserii Sary Bustamante-Drozdek i opowiedziała o swoich wrażeniach:

My już świeżo po premierze filmu i ja jestem totalnie zachwycona, bardzo szczęśliwa, wzruszona. Wzruszyłam się kilkukrotnie na tym filmie i bardzo się cieszę, że to właśnie ten film jest tym, w którym po prostu znajduje się moja piosenka.

Okazało się, że piosenkę "Jak to jest" można usłyszeć na samym końcu produkcji, z czego Wersow jest bardzo zadowolona:

To jest takie właśnie wyjątkowe, że ta piosenka spina wszystko w taką jedną, pełną klamrę

- podsumowała.
REKLAMA
Zwiastun filmu "Piep*zyć Mickiewicza" (2024)

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku piosenki "Nie wypada" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA