REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Córki nie ma jeszcze na świecie, a Friz już zorganizował konkurs z jej udziałem

Dziecko Wersow i Friza było już na świeczniku zanim jeszcze pojawiło się na świecie. Niebawem młodzi rodzice przywitają swoją nowonarodzoną córeczkę, jednak przed jej narodzinami youtuber jeszcze mocniej podkręca atmosferę. Friz zorganizował bowiem konkurs na Twitterze, w którym do wygrania jest niemała sumka, jednak zwycięzca do samego końca nie będzie wiedział, jaką zgarnie kwotę.

14.06.2023
10:57
Córki nie ma jeszcze na świecie, a Friz już zorganizował konkurs z jej udziałem
REKLAMA

Jedna z najpopularniejszych influencerskich par - Karol "Friz" Wiśniewski i Weronika "Wersow" Sowa - spodziewa się dziecka. Wersow, nawet w ostatnim miesiącu ciąży, wciąż jest aktywna zawodowo i nagrywa na YouTube, wzbudzając tym podziw u swoich fanów, a jej ciążowy content na platformie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Influencerka jest już w ostatnim miesiącu ciąży, co oznacza, córeczka Weroniki i Karola, której imienia jeszcze nie zdradzili swoim widzom, niebawem pojawi się na świecie. Friz postanowił jednak podkręcić atmosferę wokół narodzin małej i zorganizował na Twitterze konkurs dla swoich obserwatorów.

REKLAMA

Friz zapowiedział konkurs na Twitterze. Tego, jaką sumę wygra zwycięzca, nie wie nawet sam organizator

Karol opublikował na Twitterze wpis, w którym zapowiedział konkurs w związku z narodzinami swojej córeczki, która lada chwila pojawi się na świecie. Udział mogą wziąć w nim tylko twitterowi obserwatorzy youtubera. Zasady są proste: w komentarzach pod postem chętni mogą zgadywać, ile ważyć będzie nienarodzone jeszcze dziecko pary influencerów. Ten, kto trafi w odpowiednią liczbę w gramach, otrzyma jej równowartość w złotówkach.

Konkurs na Twitterze zorganizowany przez Friza
REKLAMA

Do zabawy przyłączyło się wiele osób i są to zarówno obserwatorzy i fani Friza, jak i inni influencerzy - wpis do tej pory skomentowali m.in. Zebo, Wpatka czy Isamu. Na Twitterze pojawiły się także nieprzychylne komentarze osób, które twierdziły, że Friz robi z nienarodzonego dziecka maszynkę do tworzenia contetu, a także słowa współczucia dla dziewczynki, która jeszcze dobrze nie przyszła na świat, a już zostaje wykorzystywana do robienia zasięgów.

Zdjęcie główne: Instagram

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA