REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Magowie i czarodziejki na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina”

Na planie 2. sezonu „Wiedźmina” praca wre. Ekipa jest aktualnie w Opactwie Fountains w Yorkshire. I właśnie tam fotograf Peter Lau przyłapał aktorów i aktorki wcielające się w magów i czarodziejki.

05.11.2020
15:10
wiedzmin 2 sezon netflix zdjecia
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog

Z niecierpliwością wszyscy wyczekujemy premiery 2. sezonu „Wiedźmina”. Naprawdę wszyscy. Ze wszystkich premierowych seriali w historii platformy, to właśnie adaptacja prozy Andrzeja Sapkowskiego okazała się najpopularniejsza. W zaledwie cztery tygodnie obejrzano ją w 76 mln gospodarstw domowych na świecie. Netflix sięgając po polskie fantasy rozbił więc bank i bardzo szybko postanowił wycisnąć z sukcesu produkcji ile tylko się da.

Ekipa odpowiedzialna za serial wróciła na plan już w lutym tego roku.

Niestety pandemia nieco pokrzyżowała plany platformy. Zdjęcia trzeba było przerwać. Twórcy i aktorzy wrócili do pracy w sierpniu i od tamtej pory, regularnie jesteśmy częstowani kolejnymi przeciekami dotyczącymi produkcji. O fabule wiemy już coraz więcej. 2. sezon „Wiedźmina” ma być oparty przede wszystkim na „Krwi elfów”. Jednakże jak już zapowiadała showrunnerka, będzie on odbiegał od materiału źródłowego. Zobaczymy w nim chociażby widowiskową bitwę w Kaer Morhen, która nie miała miejsca w żadnej z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Zdjęcia do tych scen odbywały się we wrześniu. A dzięki fotkom i filmikom dowiedzieliśmy się, mniej więcej, kto będzie brał w nich udział. Niedługo potem otrzymaliśmy serię fotografii, przedstawiających nowe stroje kluczowych bohaterów (Ciri, Yennefer) i mogliśmy też zobaczyć nowe zbroje Nilfgaardczyków. Teraz przyszło nam przyjrzeć się magom ze świata serialu.

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” odbywają się właśnie w Opactwie Fountains w Yorkshire.

Fotografowi Peterowi Lau udało się cyknąć kilka fotek aktorom i aktorkom wcielającym się w magów. Umieścił je na swoim Facebooku:

REKLAMA

Zobaczymy na nich m.in. Stregobora (Lars Mikkelsen), Tissaię (MyAnna Buring), Vilgefortza (Mahesh Jadu), Cahir (Eamon Farren), czy nawet wspomnianą Yennefer (Anya Chalotra). Prócz nich na zdjęciach widać również niewidziane dotąd twarze. Pozwala to za The Redanian Intelligence snuć przypuszczenia, że wśród nich jest aktorka, która wcieli się w Filippę Eilhart bądź Margaritę Laux-Antille. To jednak okaże się dopiero, gdy Netflix udostępni kolejne informacje dotyczące obsady.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA