REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ciri i Yennefer na wspólnych ujęciach z 2. sezonu „Wiedźmina”. Aktorki mają wielki ubaw na planie

Prace nad 2. sezonem serialu „Wiedźmin” posuwają się zgodnie z planem, pomimo nowej fali pandemii koronawirusa. Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez brytyjskie media pokazane zostały Freya Allan i Anya Chalotra jako Ciri oraz Yennefer z Vengerbergu. Co pokazały fotografie?

21.10.2020
19:54
wiedźmin yennefer ciri
REKLAMA
REKLAMA

Fani serialowego „Wiedźmina” w ostatnich tygodniach dostali liczne powody, żeby na powrót śledzić doniesienia z planu nowego sezonu. Nie dość, że do sieci wyciekło kilka zakulisowych ujęć oraz plotek na temat fabuły, to sam Netflix opublikował też szereg nowych zdjęć z Geraltem, Yennefer i Ciri. A to nie koniec materiałów powiązanych z wyczekiwaną produkcją. Kolejne są już w drodze, bo plan zdjęciowy „Wiedźmina” nie jest nawet w połowie tak strzeżony jak ten finałowego sezonu „Gry o tron”. Podobnie było zresztą w trakcie kręcenia pierwszych odcinków adaptacji opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowsze fotografie zostały wykonane przez Terry'ego Blackburna i opublikowane przez brytyjską bulwarówkę Daily Mail. Przedstawiają dwójkę aktorek pogrążonych w ożywionej i radosnej rozmowie. Chodzi oczywiście o Anyę Chalotrę i Freyę Allan, które w serialu odgrywają role Yennefer i Ciri. W oryginalnej opowieści obie bohaterki wiąże relacja na wzór tej między matką i córką. Z racji na starszy wiek serialowej Cirilli oraz niewielką różnicę wiekową między obiema aktorkami ich interakcje na planie przypominają bardziej związek między siostrami. Obie aktorki zgodnie podkreślały to zresztą w wywiadzie udzielonym Rozrywka.Blog przed premierą 1. sezonu.

Fani serialu „Wiedźmin” mają okazję zobaczyć po raz pierwszy nowe kostiumy Yennefer i Ciri.

Nowa suknia czarodziejki z Vengerbergu jest czarna i jest przez aktorkę noszona wraz z kamizelką ze złotymi akcentami i jeśli wierzyć doniesieniom Daily Mail pochodzi z XIII wieku. Młodsza gwiazda miała z kolei na sobie kostium w zielonej kolorystyce i podszyty futrem wraz z wysokimi skórzanymi butami Zapewne Ciri otrzymała ten strój od wiedźminów z Kaer Morhen. Nie ma wątpliwości, że widok tak ważnych dla 2. sezonu bohaterek i zapowiedź ich bliskiej relacji ucieszy wszystkich fanów serialu „The Witcher”.

„Wiedźmin” nie ma jeszcze oficjalnej daty powrotu z nowymi odcinkami.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA