REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Prace nad „Wiedźminem” na wyspie La Palma trwają w najlepsze. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu serialu na hiszpańskiej wyspie. Możemy dzięki nim przyjrzeć się lokacjom czy strojom. Jest także jeszcze jeden smaczek.

15.03.2019
19:58
wiedźmin netflix zdjęcia z planu
REKLAMA
REKLAMA

Obecnie ekipa Netfliksa odpowiedzialna za „Wiedźmina” znajduje się na La Palmie wchodzącej w skład Wysp Kanaryjskich. Wszyscy pozostaną tam do 27 marca, łącznie z Henrym Cavillem, który lądował na wyspie prywatnym odrzutowcem.

Zła nowina jest taka, że kamerom nie udało się zarejestrować odtwórcy roli Geralta. Jest jednak kilka innych interesujących fotografii.

Zdjęcia zostały wykonane w rejonach El Paso w centralnej części wyspy.

Pierwotnie zostały one opublikowane na stronie LaPalma.pl. Nie podano dokładnego miejsca ich wykonania, ale okolica wskazuje, że może to być Refugio El Pilar. Znajduje się tam dużo pieszych szlaków wśród drzew i co ważne - nie kursuje tam transport publiczny. Chociaż miejsce nie jest całkiem wolne od turystów, tak jednocześnie można się ich tam spodziewać nieco mniej ze względu na ograniczone sposoby dostania się w to miejsce.

Na zdjęciach widzimy mężczyzn, kobiety, a także dzieci w strojach przystających do świata, w którym rozgrywa się akcja. To, co jednak zwraca uwagę, to obecność przyczep przystosowanych do transportu koni. Nie żeby obecność czterokopytnych stworzeń na planie produkcji była jakimś zaskoczeniem, ale skoro wiemy, że na wyspie jest też Cavill, to być może któryś z tych koni, to serialowa Płotka.

REKLAMA

Niestety trudno cokolwiek więcej wywnioskować z opublikowanych zdjęć. Może poza tym, że „Wiedźmin” od Netfliksa będzie powalać pięknem krajobrazów. Oczywiście domysłów, jakie konkretnie miejscówki znajdą się na ekranie, jest całe mnóstwo.

„Wiedźmin” trafi na platformę Netflix jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA