REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy "Wiedźmin" właśnie zadebiutował na Netfliksie! Sprawdź wszystkie nowości serwisu

Choć do serwisu wpadnie dziś sporo nowości, o których z pewnością trzeba wspomnieć, to jednak wiadomo, że ta najważniejsza już tam jest. Druga część "Wiedźmina" właśnie zadebiutowała w serwisie, a wraz z nią kilka innych produkcji.

27.07.2023
11:09
Nowy "Wiedźmin" właśnie zadebiutował na Netfliksie! Sprawdź wszystkie nowości serwisu
REKLAMA

W zeszłym tygodniu nowości nie było wiele, ale widzowie i tak nie mogli narzekać, gdyż na Netfliksie zadebiutowały dwa tytuły - 3. sezon "Słodkich Magnolii" oraz komedia "Sklonowali Tyrone'a". Dziś premier będzie nieco więcej, a wśród nich jedna długowyczekiwana - finałowa część 3. sezonu "Wiedźmina", która właśnie wylądowała w serwisie Netflix. Oprócz hitu na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego pojawi się także meksykański dokument, niemiecki thriller sci-fi i dwa filmy romantyczne.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku"

Meksykański film dokumentalny - "Królowa ciszy. Morderczyni staruszek z Meksyku" - to historia "Cichej damy". Była nie tylko zapaśniczką, która co tydzień zmieniała kolor włosów, ale i fałszywą pielęgniarką. Kobieta, udając pracowniczkę szpitala, udusiła ponad 40 staruszek, stając się postrachem w stolicy Meksyku.

Netflix: zwiastun filmu "Królowa ciszy: Morderczyni staruszek z Meksyku"

Paradise

Akcja thrillera sci-fi "Paradise" w reżyserii Borisa Kunza rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzie mogą sprzedawać część swojego życia przy pomocy przełomowej technologii. Idealne życie Maxa i Eleny zaczyna się walić, gdy okazuje się, że mają do spłacenia nieprzewidziany dług ubezpieczeniowy, którego nie są w stanie pokryć. Aby go uregulować, Elena musi zapłacić czterdziestoma latami swojego życia, a Max rozpaczliwie próbuje przywrócić ukochanej utracone lata.

Netflix: zwiastun filmu "Paradise"

Szczęście dla początkujących

Pogodna komedia romantyczna "Szczęście dla początkujących" skupia się na Helen, nauczycielce zagubionej po rozwodzie, która postanawia oderwać się od rzeczywistości. Kobieta postanawia wziąć udział w "przygodzie życia" - górskiej wyprawie Szlakiem Appalachów z grupą ekscentrycznych nieznajomych, wśród których znajduje się denerwujący przyjaciel jej brata. Czy mężczyzna zepsuje Helen wyprawę życia? Czy może 130 kilometrów trudnej wędrówki pozwoli jej zobaczyć jego inną twarz?

Netflix: zwiastun filmu "Szczęście dla początkujących"

Today We'll Talk About That Day

Indonezyjski dramat romantyczny, prequel filmu "One Day We’ll Talk About Today", skupia się na Narendrze i Ajengu, którzy jako młodzi mężczyźni spotykają się po raz pierwszy, a przeszłość zbiega się z teraźniejszością. 

Netflix: zwiastun filmu "Today We'll Talk About That Day"

Wiedźmin: sezon 3., część 2.

REKLAMA

Już jest! Długo wyczekiwana 2 część 3. sezonu "Wiedźmina" właśnie zadebiutowała na platformie Netflix. Serial, oparty na książce Andrzeja Sapkowskiego "Czas pogardy", obfitował będzie w fantastyczne przygody głównych bohaterów. Poznamy dalsze losy Ciri, którą usiłują schwytać władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu. Geralt jednak wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają.

Czytaj: To jest jedyna pozytywna recenzja finału 3. sezonu „Wiedźmina”

Netflix: zwiastun 2. części 3. sezonu serialu "Wiedźmin"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA