REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Zamaskowany Henry Cavill pakuje manatki i opuszcza plan „Wiedźmina”. Czy brytyjski lockdown opóźni 2. sezon?

Henry Cavill opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze spakowanymi torbami. To koniec (przynajmniej na razie) plenerowych zdjęć do 2. sezonu „Wiedźmina” Netfliksa. Czy lockdown Wielkiej Brytanii wpłynie na prace nad serialem? Aktor zdradził parę szczegółów.

03.11.2020
20:22
wiedzmin sezon 2 henry cavill lockdown
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie tygodnie pracy nad 2. sezonem „Wiedźmina” upłynęły w plenerze, dzięki czemu fani otrzymali garść mniej lub bardziej soczystych szczegółów z planu serialu Netfliksa. Dziś Henry Cavill, czyli serialowy Geralt, wrzucił do sieci kolejne zdjęcie i zdradził, jak będą wyglądać dalsze prace na planie produkcji — zwłaszcza w kontekście powracającego w UK lockdownu.

Czy pandemia spowolni prace na planie „Wiedźmina”? Cavill uchyla rąbka tajemnicy

W czwartek do Anglii wraca lockdown, więc najwyższy czas opuścić Yorkshire i z powrotem udać się na południe kraju, by tam kontynuować pracę, już w studiu. Dziękuję wszystkim za goszczenie nas w trakcie 2. sezonu "Wiedźmina". Mam nadzieję, że powrócę wkrótce na wasze wzgórza i doliny. Bądźcie silni i bezpieczni, przyjaciele

— napisał Cavill.

Zarówno z doniesień medialnych, jak i samego wpisu Cavilla wynika, że pomimo pandemii i lockdownu, prace nad 2. sezonem „The Witcher” będą kontynuowane. Co jednak ze zdjęciami, które miały być realizowane poza Wielką Brytanią? Czy postępująca tzw. druga fala koronawirusa nie opóźni premiery serialu? O tym będziemy informować na bieżąco. Póki co, trzymamy się oficjalnej informacji o tym, że „Wiedźmin 2” zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w 2021 roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA