REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

WitcherCon nadchodzi: CD Projekt RED oraz Netflix łączą siły i zapowiadają wyjątkowe wydarzenie

Nadszedł finał Netflix Geeked Week: najbardziej wyczekiwany przez widzów dzień, w którym wśród wielu interesujących zapowiedzi doczekaliśmy się materiałów związanych z adaptacją twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Ale to nie wszystko! Okazało się, że serwis streamingowy połączy siły z CD Projekt RED: nadchodzi WitcherCon!

Okej, przyznam, że nie przypuszczałem, iż w ostatni dzień Netflix Geeked Week, poza oczekiwanymi materiałami promującymi wiedźmińskie produkcje serwisu, doczekamy się też również takiego ogłoszenia. Zaczęło się od wymiany niewinnych tweetów pomiędzy oficjalnymi profilami gry i serialu. Ostatecznie jednak doszło do oficjalnego ogłoszenia:

11.06.2021
19:37
wiedźmin witchercon netflix cd projekt red wydarzenie
REKLAMA

WitcherCon to wielkie wydarzenie organizowane wspólnie przez Netflix i CD Projekt RED.

REKLAMA

To pierwsze w historii wieloformatowe wydarzenie tego typu poświęcone uniwersum „Wiedźmina”. Odbędzie się ono w piątek 9 lipca 2021 roku i połączy światy gier wideo i serialu, skierowane do starych i oddanych oraz nowych fanów zabójcy potworów. Program obejmie m.in. interaktywne panele z udziałem osób, które powołały „Wiedźmina” do życia w grze i na ekranie. Będą też najnowsze wiadomości odnośnie planów na przyszłość, materiały zza kulis, niepublikowane wcześniej informacje dotyczące całej serii. Fani z bliska przyjrzą się procesowi tworzenia i produkcji gier (w tym tej nadchodzącej na urządzenia mobilne, czyli „The Witcher: Monster Slayer”). Odbędą się też prezentacje dotyczące komiksów i sprzętu dla fanów, serialu Netfliksa oraz licencjonowanych produktów i filmu anime „Wiedźmin: Zmora Wilka”. Eksperci przeprowadzą analizy dotyczące tradycji, legend, potworów i genezy Kontynentu.

REKLAMA

WitcherCon będzie można obejrzeć na dwóch oddzielnych transmisjach, z których każda będzie zawierać unikalne treści. Pierwsza relacja rozpocznie się na Twitchu i YouTube 9 lipca o godzinie 19:00. Druga: 10 lipca o 03:00 rano.

Więcej szczegółów dotyczącej WitcherConu mamy poznać już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA