REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz, jak Vesemir walczy z potworami. „Wiedźmin: Zmora Wilka” od Netfliksa ma nowy zwiastun

Premiera filmu „Wiedźmin: Zmora Wilka” już za kilkanaście dni na Netfliksie. Firma podgrzewa atmosferę przed premierą prezentując zupełnie nowy zwiastun i oficjalnym plakat produkcji.

09.08.2021
16:29
wiedźmin zmora wilka zwiastun film netflix
REKLAMA

Netflix liczy na to, że „Wiedźmin: Zmora Wilka” powtórzy sukces serialu z końcówki 2019 roku. Do fanów trafiły do tej porty już dwa różne teasery animowanej produkcji. Nie był to jednak koniec materiałów promocyjnych poświęconych prequelowi o Vesemirze. Platforma VOD właśnie opublikowała kolejny zwiastun, tym razem trwający ponad dwie minuty i pokazujący wiele nowych scen. Dowiadujemy się z niego kilku bardzo interesujących rzeczy i mamy po raz pierwszy w historii zobaczyć na małym ekranie wiedźminów walczących ramię w ramię.

Udostępnione przez Netfliksa streszczenie fabuły pozostaje dosyć tajemnicze. Możemy w nim przeczytać, że akcja filmu anime będzie kręcić się wokół młodego wiedźmina Vesemira, który wyrwał się z biedy, aby zabijać niebezpieczne potwory za pieniądze. Mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości, gdy stanie naprzeciw dziwnego potwora terroryzującego targane politycznymi problemami królestwo. Wiele nam to nie mówi, ale ze zwiastuna można wyczytać jeszcze kilka dodatkowych elementów.

REKLAMA

Zwiastun „Wiedźmin: Zmora Wilka” pokazuje nastoletniego Vesemira i całą grupę wiedźminów walczących z nieznaną siłą.

Zaprezentowany materiał wideo rozpoczyna się od scen przedstawiających słynną Próbę Traw, za której sprawą w organizmach wiedźminów zachodziły nieodwracalne zmiany mające pomóc im w skuteczniejszym polowaniu na potwory. Większość młodocianych rekrutów nie przeżywała tej procedury, ale Vesemirowi się to udało. Jak można wywnioskować z kolejnych scen, wyrósł on na człowieka uwielbiającego luksusy i pieniądze. Wszystko wskazuje jednak na to, że przyjęte przez Vesemira zlecenie na potwora mordującego ludzi w lesie pod Ard Carraigh będzie miało nieprzewidziane konsekwencje.

W tym zadaniu wiedźminowi będzie towarzyszyć czarodziejka Tetra Gilcrest, o której przeszłości dowiedzieliśmy się więcej pod koniec lipca. Wygląda na to, że pomimo początkowej nieufności z czasem znajdą wspólny język. Co ciekawe, w zwiastunie mówi się też o sugestii jakoby to sami mieszkańcy Kaer Morhen stali za atakami. Następnie widać ujęcia pokazujące wściekły tłum, a wiedźmin Deglan z wysp Skellige mówi o tym, że ludzie tolerują wiedźminów tylko z powodu jeszcze straszniejszych potworów, które ci zabijają. Zwiastun kończy zaś scena pokazująca grupę adeptów Szkoły Wilka szykujących się wspólnie do uderzenia Znakiem Aard w niewidzianego na ten moment oponenta.

„Wiedźmin: Zmora Wilka” zadebiutuje 23 sierpnia.

REKLAMA
wiedźmin zmora wilka zwiastun class="wp-image-1769962"

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA