REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wielkie kłamstewka znów zabrzmią w Monterey. Zakończono zdjęcia do 2. sezonu serialu

Jesteście gotowi na powrót do Monterey? Mam nadzieję, że tak, bo nowe odcinki serialu Wielkie kłamstewka zbliżają się wielkimi krokami. W weekend zakończono prace na planie 2. sezonu produkcji HBO.

20.08.2018
15:48
Wielkie kłamstewka 2. sezon
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoliery z serialu Wielkie kłamstewka.

Oparte na książce Liane Moriarty Wielkie kłamstewka okazały się jednym z największych telewizyjnych sukcesów 2017 r. Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów i krytyków. Tytuł doceniło także środowisko serialowe, przyznając mu m.in. cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy.

Całość określano jako miniserial, dlatego wieść o tym, że HBO zleciło powstanie drugiej serii, wywołała mieszane reakcje. Jedni nie widzieli sensu w kontynuowaniu zamkniętej historii, a inni nie mogli doczekać się nowych odcinków. Ci drudzy niedługo będą mieli powody do świętowania.

Wielkie kłamstewka powrócą w 2. sezonie, do którego zdjęcia zakończyły się w ten weekend.

Informacje o tym wydarzeniu przekazały aktorki wcielające się w główne role. Oznacza to, że premiery nowej odsłony można się spodziewać w 2019 r. I tym razem całość składać będzie się z siedmiu odcinków.

Fabuła nowych odcinków skupi się na pokłosiu wydarzeń z poprzedniej serii. Do Monterey przybywa Mary Louise Wright, matka Perry’ego, która pragnie poznać prawdę na temat śmierci swojego syna. Oznacza to, że Celeste, Madeline i James ponownie muszą zewrzeć szyki i zatuszować swój udział w morderstwie.

REKLAMA

Wielkie kłamstewka – obsada 2. sezonu

Wiemy, że do swoich ról powrócą aktorki znane z poprzednich odcinków, takie jak Reese Witherspoon, Laura Dern, Nicole Kidman czy Shailene Woodley. Najważniejszą nową twarzą jest Meryl Streep, która wcieli się we wspomnianą Mary Louise. Reżyserię powierzono Andrei Arnold (Fish Tank), a scenariusz ponownie opracował David E. Kelley.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA