REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

HBO GO podało datę premiery „Wonder Woman 1984”

Polscy widzowie do tej pory nie mieli okazji w legalny sposób zobaczyć wyczekiwanej „Wonder Woman 1984”. Już niedługo będzie okazja, aby zrobić to w zaciszu własnego domu. HBO GO podało datę streamingowej premiery produkcji.

22.02.2021
13:13
wonder woman 1984 hbo go premiera streaming
REKLAMA
REKLAMA

Jesteśmy przyzwyczajeni do telenowel z przesunięciami premier. Z obawy przed koronawirusem, dystrybutorzy w nieskończoność przesuwają debiuty wyczekiwanych hitów. Historia „Wonder Woman 1984” sięga jednak jeszcze czasów przedpandemicznych. Sequel adaptacji komiksów DC pierwotnie miał pojawić się w 2019 roku, ale zdecydowano się wypuścić go do kin w czerwcu 2020 roku. I wtedy przyszedł COVID-19, więc planowano, że film trafi na ekrany w listopadzie. Ostatecznie jednak stało się to w grudniu.

Warner Bros. zdecydowało się wprowadzić film w krajach, w których kina były otwarte, a dodatkowo „Wonder Woman 1984” bardzo szybko wylądowało na HBO Max. Włodarze firmy wbrew zdrowemu rozsądkowi uznali, że produkcja była komercyjnym sukcesem, a zarobiła przecież zaledwie 85 mln dol. na całym świecie (przy budżecie rzędu 200 mln dol.). Zauważmy jednak, że na wielu rynkach tytuł ten nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery. W tym w Polsce.

„Wonder Woman 1984” trafi na HBO GO

Przez wydłużanie lockdownu nie przyszło nam jeszcze zobaczyć przygód Diany Prince w malowniczych latach 80. na wielkim ekranie. Co prawda jak twierdzi nasz recenzent, nie mamy zbytnio czego żałować, ale wielu z nas wciąż chciałoby film obejrzeć. I jak się okazuje, już niedługo będzie okazja, aby to zrobić w zaciszu własnego domu. „Wonder Woman 1984” otrzymał bowiem datę streamingowej premiery w Polsce. Użytkownicy HBO GO będą mogli zobaczyć „Wonder Woman 1984” już za nieco ponad miesiąc.

REKLAMA

Film trafi na platformę 1 kwietnia 2021 roku.

Z informacji prasowej nie wynika jednak, czy oznacza to, że produkcja nie będzie miała w naszym kraju dystrybucji kinowej. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z przedstawicielami Warner Bros. i jak tylko dostaniemy odpowiedź, tekst zostanie zaktualizowany o tę informację.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA