REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Wonder Woman 1984” nie daje się pandemii i trafi do kin zgodnie z planem. Film zadebiutuje także w streamingu

Wszystko wskazuje na to, że „Wonder Woman 1984" będzie jednym z niewielu blockbusterów, które mimo pandemii planowo pojawią się na dużym ekranie. Zgodnie z zapowiedziami film zadebiutuje w kinach w tegoroczne Boże Narodzenie. Oprócz tego, produkcja trafi do streamingu.

19.11.2020
9:12
Wonder Woman 1984 premiera hbo max
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie tygodnie i miesiące były dla miłośników kina jednym wielkim pasmem rozczarowań — ze względu na trwającą pandemię koronawirusa przesunięto premiery m.in. takich filmów jak „Nie czas umierać”, „Diuna”, „Czarna Wdowa”, czy chociażby nasze polskie „Listy do M.4”. Dobrą informacją jest fakt, że złej passie nie poddali się twórcy długo oczekiwanej i zapowiedzianej na tegoroczne Boże Narodzenie „Wonder Woman 1984”. Film nie tylko trafi na ekrany zgodnie z planem 25 grudnia, ale będzie również dostępny w streamingu.

Wonder Woman wkracza na HBO Max

Choć mimo postępującej drugiej fali pandemii studio Warner Bros. i Patty Jenkins podtrzymywali, że dystrybucję kinową traktują priorytetowo, w końcu najwyraźniej poddali się w obliczu niepokojących doniesień na temat koronawirusa. Tym samym twórcy zgodzili się na to, by oprócz premiery na dużym ekranie (a ta odbędzie się zgodnie z planem w USA już 25 grudnia), film „Wonder Woman 1984” trafił do streamingu, a konkretnie do biblioteki HBO Max.

Jak to będzie wyglądać w praktyce?

Jak donosi portal Variety, wszyscy subskrybenci HBO Max będą mogli obejrzeć nową „Wonder Woman” od 25 grudnia przez miesiąc, bez żadnych dodatkowych opłat (czyli inaczej niż w przypadku „Mulan” Disneya). Po upływie 31 dni film ma zniknąć z serwisu, ale nadal będzie wyświetlany w kinach.

No dobrze, a jak będzie w Polsce? Nasz kraj znalazł niestety w kiepskim położeniu — nie dość, że kina są nadal zamknięte, to Polska nie ma dostępu do HBO Max.  Co do tej drugiej kwestii, to twórcy przewidzieli pewną furtkę i w krajach, w których serwis nie jest dostępny „Wonder Woman 1984” trafi nie w Boże Narodzenie, ale o tydzień wcześniej, czyli już 16 grudnia. Jeżeli ów scenariusz obejmie także Polskę, wszystko będzie uzależnione od decyzji rządu w sprawie ewentualnego ponownego otwarcia kin.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA