REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najważniejsza bohaterka filmów DC wraca. „Wonder Woman 1984” ze zwiastunem

„Aquaman”, „Shazam!”, a ostatnio „Joker”. Filmy DC w ciągu ostatniego roku miały świetną passę. Czy „Wonder Woman 1984” podtrzyma sukcesy bohaterów komiksowego wydawnictwa? Przekonamy się dopiero w czerwcu 2020 roku, ale już teraz możemy obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji.

09.12.2019
8:25
wonder woman 1984 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Wonder Woman wraz z Batmanem i Superman należy do tzw. trójcy DC. Komiksy z ich przygodami wydawane są już od kilkudziesięciu lat, a mimo to cała trójka cieszy się olbrzymią popularnością. Udowodnił to film „Wonder Woman”, który zarobił doskonałe pieniądze, obalając przy okazji mit, że produkcje z superbohaterkami nie mają szans na finansowy sukces (więcej na temat potencjału dzieł z kobietami w rolach głównych przeczytacie TUTAJ).

Wytwórnia Warner Bros. z pewnością ma więc wielkie oczekiwania związane z sequelem. A ponieważ w międzyczasie Kapitan Marvel pobiła produkcję DC na liście najlepiej zarabiających filmów z superbohaterką, to „Wonder Woman 1984” powalczy też o odzyskanie palmy pierwszeństwa. A będzie miała za kim podążać, bo „Joker” niedawno okazał się najbardziej dochodowym filmem w historii kina.

Wonder Woman właśnie powróciła w zwiastunie swojego nowego filmu.REKLAMA

„Wonder Woman 1984” nie będzie typową kontynuacją, a raczej czymś na kształt kolejnych części przygód Jamesa Bonda czy Indiany Jonesa. W obsadzie sequela pojawią się Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen oraz Robin Wright. Jak pokazuje zwiastun, głównymi przeciwnikami Diany Prince będą Cheetah oraz Maxwell Lord. Oprócz zwiastuna fani bohaterki otrzymali niedawno wgląd w oryginalne materiały promocyjne, których estetyka bardzo mocno nawiązywała do stylu lat 80.

„Wonder Woman 1984” trafi do kin na całym świecie 5 czerwca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA