REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Warner Bros. zapowiedziało datę premiery Wonder Woman 2

Data premiery Wonder Woman 2 jest już znana. Ale na przygody wojowniczej amazonki będziemy musieli jeszcze poczekać.

26.07.2017
9:56
Wonder Woman Gal Gadot
REKLAMA
REKLAMA

Warner Bros. bardzo potrzebowało sukcesu po paśmie nieudanych ekranizacji komiksów. Przyniosła go Wonder Woman, która nie tylko okazała się kasowym sukcesem, ale również została dobrze przyjęta przez krytyków. Pozytywny nastrój, który do dzisiaj towarzyszy temu filmowi, studio zawdzięcza również Gal Gadot. Odtwórczyni głównej roli szybko zjednała sobie widzów i fanów komiksów, a jej osobisty urok tworzy wokół produkcji bardzo pozytywną aurę.

Nie ma się co dziwić, że Warner Bros. kuje żelazo, póki gorące i zapowiada, że film Wonder Woman 2 będzie miał swoją premierę 13 grudnia 2019 roku.

Pierwsza część przygód Wonder Woman jest najlepiej zarabiającym filmem tego lata. Dotychczas zgarnął on 780 milionów dolarów i ponad 100 milionów w weekend otwarcia tylko w USA. Bilety na seans sprzedały się znacznie lepiej, niż na inne filmy o superbohaterach DC. Jest to o tyle istotne, że obraz z Gal Gadot to pierwsza tak udana produkcja o superbohaterce. Zarobkowi nie przeszkodziły również kontrowersje, które narosły, gdy o Wonder Woman zaczęto mówić o kontekście feministycznym.

REKLAMA

W trakcie Comic-Conu w San Diego Warner Bros. pokazało zwiastun Justice League, ale mieliśmy w stosunku do niego mieszane uczucia. Myślę, że występ Wonder Woman może mieć wpływ na przyszły wynik finansowy tej produkcji. Między wspominanymi filmami ma pojawić się jeszcze Aquaman.

Nieoficjalnie mówi się o jeszcze jednym obrazie, ale nie wiemy, co to będzie za produkcja. Fani spekulują, że kolejnym bohaterem, który doczeka się ekranizacji, może być Shazam. Ja osobiście wolałbym zobaczyć odświeżoną wersję Flasha, która na zwiastunach Justice League wygląda bardzo przyzwoicie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA