REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

„Wyłącz TVP, włącz myślenie”. Tomasz Sekielski ogłasza akcję bojkotującą Telewizję Polską

Tomasz Sekielski od jakiegoś czasu propaguje akcję, mającą na celu bojkot poczynań Telewizji Polskiej. Ta weszła w nową fazę, gdyż dziennikarz ogłosił niedawno specjalny konkurs na logo, aby rozpropagować pomysł jak najszerzej.

29.01.2020
20:10
TVP - logotypy stacji
REKLAMA
REKLAMA

Dziennikarz Tomasz Sekielski już w zeszłym roku w jednym ze swoich cotygodniowych materiałów wideo – „Sekielski Sunday Night Live” rozpoczął akcję, zachęcającą swoich odbiorców do jawnego bojkotu materiałów emitowanych przez TVP.

Namawiam was do tego, abyście swoich znajomych, rodzinę, wszystkich przekonywali do tego, by wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby pożyli bez tej telewizji tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda... – mogliśmy usłyszeć w specjalnym materiale.

W uzasadnieniu swojego pomysłu, podkreślał, że akcja ma na celu dyskredytację poczynań TVP.

TVP PiS to czysta propaganda, kłamstwa i oszukiwanie widzów – podkreślał.

W ramach kontynuowania akcji i dania jej większego niż dotychczas rozgłosu, Sekielski ogłosił wczoraj na swoim koncie na Facebooku specjalny konkurs, który ma wyłonić logotyp akcji. Ten następnie ma pojawić się na specjalnie przygotowanych materiałach promocyjnych, jak wlepki, naklejki, plakaty, czy koszulki.

Materiały graficzne można przesyłać przez Facebooka w wiadomości prywatnej, zaadrsowanej do fanpage’a „Sekielski” do 15.00 w najbliższą niedzielę, 2 lutego.

Wygraną w konkursie, poza sławą i możliwością zobaczenia swojej pracy na materiałach propagujących akcję, ma być seria książek „Sejf” autorstwa Tomasza Sekielskiego, z dedykacją.

Warto dodać, że dziennikarz jest przeciwny bojkotowi stacji przez polityków opozycji.

Oni powinni chodzić, a widzowie powinni wyłączać. Politycy powinni korzystać ze wszystkich możliwości pokazania swoich racji, wytykać, jak TVP kłamie, mówić do tych, którzy są okłamywani przez TVP – podkreślał.

W tym miejscu warto przypomnieć, że bracia Sekielscy zasłynęłi w zeszłym roku zasłynęli filmem „Tylko nie mówi nikomu”, podejmujący trudny temat pedofilli w polskim kościele.

REKLAMA

Produkcja obiła się szerokim echem, zarówno w Polsce i na świecie. Widziało ją ponad 23 miliony widzów. Film zapewnił także braciom znalezienie się na liście 50 najbardziej wpływowych osób 2019 roku, przygotowaną przez magazyn Bloommsberg Businessweek.

Jakiś czas temu ogłoszono początek prac nad kontynuacją filmu, zatytułowaną „Zabawa w chowanego”. Wszystko wskazuje na to, że premiera obrazu odbędzie się już w lutym. (Pierwotny termin premiery to styczeń, ale niedawno ogłoszono, że termin ten się opóźni).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA